Застосування ПРРО з 1 серпня 2021 — які ПРРО можна використовувати?

Поділитись

За повідомленням податківців, ПРРО та РРО з 1 серпня 2021 повинні бути допрацьовані для можливості відображення нових фіскальних реквізитів, а зокрема, повинні формувати QR-код.

Нагадаємо, що від 01.08.2021 року набирають чинності вимоги до форми та змісту розрахункових документів, сформованих програмними та звичайними РРО  для сфер торгівлі, громадського харчування та послуг. Про ці вимоги читайте у наших попередніх матеріалах:

Податківці на офіційному вебпорталі наголосили, що зміни до форми та змісту розрахункових документів, тобто чеків РРО та ПРРО з 01.08.2021 року стосуються обов’язкової наявності в них QR-коду. Такий код є обов’язковим для ПРРО та РРО, що внесені до Державного реєстру після 01.08.2020, та для РРО, що можуть бути доопрацьовані їх виробниками.

У випадку неможливості доопрацювання належним чином зареєстрованих РРО, які вже перебувають в експлуатації, такі реєстратори розрахункових операцій можна використовувати до кінця терміну, встановленого нормативно-правовими документами стосовно ведення Держреєстру, з подальшим переведенням таких РРО до другої частини Державного реєстру як не дозволених до первинної реєстрації.

Зауважте! Наведений вище виняток не стосується ПРРО.

Крім того, реєстратори розрахункових операцій, версії програмного забезпечення яких не дозволяють виконувати оновлені вимоги щодо форми та змісту розрахункових документів з 1 серпня 2021 року, не можуть бути внесені до Державного реєстру.

Зазначимо, що весь необхідний та відповідний до чинного законодавства функціонал реалізовано у програмних реєстраторах розрахункових операцій СОТА Каса та Cashalot.

Дізнатися більше про можливості цих ПРРО можна за посиланнями:

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті