Адаптивний карантин вкотре буде продовжено

Поділитись

Шмигаль анонсував продовження дії адаптивного карантину на території України, оскільки така модель дає хороші результати та дозволяє контролювати показники захворюваності.

Прем’єр-міністр Шмигаль розповів про плановане продовження адаптивного карантину в Україні, як такого, що дозволяє контролювати показники захворюваності на COVID-19 та вчасно вживати обмежувальних заходів за умови зростання рівня захворюваності.

Попередньо продовжити дію адаптивного карантину планується до кінця серпня 2021. Потім, зважаючи на стан вакцинації населення, можна буде розглянути способи пом’якшення обмежень.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров’я Степанов заявив, що Україна вийшла з третьої хвилі коронавірусу. Передбачається, що загальнодержавного локдауну, як на початку 2020 року, запроваджуватись більше не буде. За потреби будуть посилені лише обмеження відповідно до ситуації в областях.

Разом з тим, Шмигаль наголосив, що закінчилась лише третя хвиля, але не епідемія в цілому, а тому важливо дотримуватися наявних обмежень включно з правильним носінням маски, та за можливості вакцинуватися.

Наразі ж тривалість періоду дії адаптивного карантину 2021 невідома та залежить від темпів вакцинації, поширення вірусу та ймовірної появи та розповсюдження нових штамів, як от британський чи індійський.

Наразі продовження адаптивного карантину документально не затверджено. Ми поінформуємо вас, коли з’являться офіційні дані.

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті