logo

ДПС опублікувала оновлений план податкових перевірок у вересні

Поділитись

Податківці продовжують планове оновлення до графіку проведення податкових документальних перевірок на 2024 рік. Станом на 30.08 оновлено розділи 1 та 2.

План графік податкових перевірок 2024 на вересень

ДПС знову опублікувала оновлений план графік податкових перевірок. Згідно з положеннями Закону 3453, що відмінив заборону на проведення планових податкових перевірок, ДПС отримала змогу щомісячно оновлювати план-графік документальних перевірок. Зазвичай, ДПС вносить зміни до одного-двох розділів одночасно. Станом на початок серпня 2024 було оновлено усі розділи плану-графіка — деталі тут.

Станом на 30.08.2024 податківці оприлюднили оновлений план графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2024 рік:

  • Розділ 1 плану-графіка “Документальні планові перевірки платників податків – юридичних осіб” з урахуванням коригування на серпень 30.08.2024  — для завантаження натисніть тут; 
  • Розділ 2 плану-графіка “Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів” з урахуванням коригування на серпень 30.08.2024  — для завантаження натисніть тут; 

Наразі розділи 2 та 4 плану графіка залишилися без змін.

Протягом воєнного стану документальні перевірки не проводяться щодо фізосіб-підприємців 1 та 2 групи спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.

Документальні перевірки під час воєнного стану 2024

Хоча перевірки тимчасово не стосуються ФОП 1 та 2 групи спрощеної системи оподаткування, податківці оприлюднили критерії, що вносять платників податку у поле зору планових документальних перевірок ДПС. До таких платників належать:

  • платники податків, які провадили або провадять діяльність у сферах виробництва та реалізації підакцизної продукції, організації та проведення азартних ігор; 
  • платники податків, які надають фінансові чи платіжні послуги;
  • нерезиденти, що провадять господарську діяльність в Україні через відокремлені підрозділи;
  • платники податків, які за показниками 2024 року відповідають щонайменше одному з наступних критеріїв:
    • сплата податку на прибуток на 50% менше ніж показник сплати за відповідною галуззю;
    • сплата податку на додану вартість протягом 2021 року на 50% менше, ніж за відповідною галуззю, за виключенням платників податків, у яких операції з вивезення товарів за межі митної території України складають понад 25% загальних обсягів постачання, а сплата податку на прибуток не менше за 50% рівня у їхній галузі;
    • платники податків, у яких дебіторська заборгованість за результатами 2021 року перевищує кредиторську удвічі та більше;
    • платники, у яких загальна сума витрат, вказаних в податковій декларації про майновий стан і доходи, сягає до 75% суми задекларованого загального річного доходу, якщо сума такого доходу від підприємництва сягає 10 млн грн та більше;
    • платники податків, у яких за показниками 2021 року нарахована та виплачена працівникам заробітна плата нижча середнього рівня у відповідних галузі та регіоні.

Інші актуальні новини для вас

Вас можуть зацікавити інші статті:

Слідкуй за нами
Поділитись

Коментарів поки що немає...

Корисні статті