Форма платіжного доручення 2020

Поділитись

З 13 січня, якщо в платіжному дорученні буде вказано не номер рахунку у форматі IBAN, а реквізити у старому форматі (реквізити «Код банку (МФО)» і «Номер рахунку»), СЕП блокуватиме такий документ.

Набрали чинності зміни, передбачені постановою Правління НБУ від 06.11.2019 р. № 127 «Про затвердження Змін до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті». Від 13.01.2020 слід використовувати нову форму платіжного доручення і зазначати рахунок тільки за допомогою міжнародного номера банківського рахунку (IBAN).

З 13 січня, у випадку, якщо в платіжному дорученні буде вказано не номер рахунку у форматі IBAN, а реквізити у старому форматі (реквізити «Код банку (МФО)» і «Номер рахунку»), СЕП блокуватиме  такий документ.

Нацбанк наголошує на необхідності зазначення рахунку за стандартом IBAN, оскільки оголошений перехідний термін закінчився 13.01.2020.


Нова форма платіжного доручення 2020


нова форма платіжного доручення

Якщо ви користувач програми 1С:Підприємство з підключеним інформаційно-технічним супроводом,  форма платіжного доручення підтягнеться з наступним оновленням.

Для користувачів M.E.Doc форма буде додана в одному з найближчих оновлень.


Як ми писали раніше, НБУ оновив вимоги до заповнення реквізитів розрахункових документів.

У розрахункових документах на переказ коштів буде відсутній реквізит «Код банку», оскільки міжнародний номер банківського рахунку IBAN вже містить у собі цю інформацію. Це зроблено для уникнення дублювання реквізитів.

Крім того, пропонуємо переглянути Перелік балансових рахунків, заборонених до зазначення в електронних розрахункових документах для рахунків, відкритих у ДКСУ:


Додаток Перелік балансових рахунків, які заборонено вказувати в електронних розрахункових документах для рахунків, відкритих у Державній казначейській службі України

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті