Кваліфікований електронний підпис для України

Поділитись

Кваліфікований електронний підпис: що це, для чого використовується, чим відрізняється від ЕЦП, які документи необхідні для його отримання.

Згідно чинного законодавства, бюджетні установи мають змогу відправляти електронні звіти, обмінюватися електронними документами, підписувати договори тощо. Електронні документи вважаються остаточно складеними після накладання кваліфікований електронний підпис (КЕП) особою, яка його склала.

КЕП є обов’язковим реквізитом електронного документа, який використовується для ідентифікації автора та/або підписувача електронного документа іншими суб’єктами електронного документообігу. Крім того, такий підпис є гарантом захищеності та впевненості у конфіденційності ваших даних, що передаються мережею Інтернет: згідно закону електронний підпис необхідно отримати особисто у кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг. Це дієвий засіб захисту від зловмисників, які могли б спробувати отримати КЕП замість вас.

Також ви можете отримати стандартний набір електронних підписів для бюджетних установ: печатка–директор–бухгалтер. При потребі можливо також виготовити електронні підписи для співробітників.

ДЛЯ ОТРИМАННЯ КВАЛІФІКОВАНОГО ЕЛЕКТРОННОГО ПІДПИСУ НЕОБХІДНО:

  • заповнити та підписати договір в двох екземплярах, разом з комплектом документів подати кваліфікованому надавачу електронних довірчих послуг для подальшої відправки в ТОВ «Україна»;
  • сплатити рахунок за надання послуг КЕП згідно прайсу;
  • сформувати в системі електронного документообігу М.E.Doc заявку на отримання відкритого ключа: згенерувати особистий ключ та картку реєстрації електронної заявки на кваліфікований сертифікат підписувача КЕП;
  • подати заявку адміністратору реєстрації ТОВ «Україна», комплект необхідних документів.

ДЛЯ ОТРИМАННЯ СЕРТИФІКАТІВ, ЗАЛЕЖНО ВІД ЗАЯВНИКА, НЕОБХІДНО ПОДАВАТИ ТАКІ КОМПЛЕКТИ ДОКУМЕНТІВ:

ДОВІРЕНІСТЬ

— приклад заповнення для юридичних осіб

— приклад заповнення для фізичних осіб-підприємців

 

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті