М.Е.Doc: документ довільного формату

Поділитись

Електронний документообіг стає ще простішим!

Тепер ви маєте можливість направляти будь-який документ діловим партнерам та контрагентам, скориставшись можливістю створення документа довільного формату.  Функціонал доступний від оновлення 11.02.004.


Що дає новий функціонал?


  • можливість миттєвого надсилання своїм контрагентам документів із вкладенням різних форматів;
  • надіслані документи в електронному форматі є юридично значущими;
  • отримання повідомлення про доставку документів вашими контрагентами.

Щоби створити документ довільного формату, слід перейти у розділ Первинні документи — Реєстр первинних документів — Створити — Документ довільного формату. При створенні документа довільного формату з’явиться вікно, де є можливість заповнити наступні поля:

Отримувач — контрагент-отримувач документа;
Дата  — дата документа (за замовчуванням встановлюється поточна дата);
Номер — номер документа із вкладеннями;
Сума — сума документа.


Завантажити вкладення можна у форматах txt, rtf, doc, docx, xls, xlsx, pdf, png, jpeg, jpg. Завантаження здійснюється безпосередньо у вікні відкритого документа або на вкладках Вкладення та Наступні дії.

Є можливість переглядати вкладення на екрані, обравши потрібний файл у вікні відкритого документа або на вкладці Вкладення у Реєстрі первинних документів. Також за допомогою вкладки Вкладення можна зберігати, відкривати та видаляти додані файли документів.

Щоби налаштувати маршрут документа у випадку декількох отримувачів, треба передати документ на підпис за допомогою кнопки Наступні дії. Після цього у Маршруті документаслід обрати потрібних отримувачів з Довідника. Також передбачена можливість налаштувати порядок отримання документа. Відправка документа здійснюється кнопкою Наступні дії, де можна передати документ на підпис, підписати та відправити документ, перемістити в архів чи в корзину.
Документ надсилається отримувачам у визначеному порядку, відправка документа далі за маршрутом здійснюється автоматично в момент його погодження отримувачем.

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...