Модуль Фінансова звітність за МСФЗ

Поділитись

M.E.Doc реалізував новий модуль Фінансова звітність за МСФЗ (формат iXBRL), що призначений для підприємств, які складають фінансову звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності.

Модуль дає можливість формувати фінзвітність за МСФЗ на основі таксономії у форматі іХBRL.


Модуль знаходиться у розділі Звітність та побудований у вигляді таблиці-реєстру, де рядки відображають коротку інформацію про кожен документ. Таблиця умовно поділена на дві частини: інформація про сформовані документи пакету у форматі xml та  інформація про сконвертований звіт у форматі iXBRL.


Фінансова звітність за МСФЗ (формат іХBRL) в M.E.Doc


Наразі доступні базові функції модуля зі створення звітності за МСФЗ та є можливість ознайомитися з формуванням звітності у форматі iXBRL.

Передбачається вдосконалення та доповнення функціоналу модуля в подальших оновленнях.


Для використання нового модуля спочатку необхідно створити пакет документів, наприклад, Загальна таксономія 210_310 (І0001001) — пакет створюється у форматі xml та заповнюється суб’єктом господарювання. Суб’єкти господарювання, як і аудитори, можуть перевірити створені звіти у програмі. Крім того, користувачі можуть експортувати створений звіт зі збереженням даних документа у форматі .html та підписів, накладених на документ в форматі .p7s.


Переваги модуля Фінансова звітність за МСФЗ


  1. автоматичний процес обміну інформацією між аудитором та підприємством для підтвердження даних, зазначених у фінансовій звітності, та створення звіту аудитора, а також підписання пакету фінансової звітності разом із звітом аудитора;
  2. можливість заповнення великих таблиць звіту через майстер заповнення форм;
  3. експорт документів у PDF-формат, що надає можливість оприлюднення річної фінансової звітності на власній веб-сторінці відповідно до вимог чинного законодавства України;
  4. перевірка одночасно усього пакету звітності.
Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...