Оновлені довідники податкових пільг станом на 1 липня 2021

Поділитись

На сайті державної податкової служби з’явилися нові довідники податкових пільг (пільг, що є втратами доходів бюджету та інших податкових пільг) станом на липень 2021 року.

ДПС опублікувала оновлені довідники податкових пільг станом на 1 липня 2021.

На сайті державної податкової служби з’явилися нові довідники податкових пільг (пільг, що є втратами доходів бюджету та інших податкових пільг) станом на липень 2021 року.

Оновлені довідники пільг

Переглянути і завантажити довідники податкових пільг можна тут:

Довідники містять інформацію щодо переліку пільг із податку на прибуток, плати за землю, ПДВ, акцизного податку, податку на нерухоме майно, місцевих податків та зборів, державного мита. Крім того, у довідниках пільг зазначається початок і кінець дії пільг.

Облік податкових пільг

Нагадаємо, що 1 січня 2020 року Звіт про суми податкових пільг скасовується. Від цієї дати облік податкових пільг ведеться на підставі податкової звітності. Наприклад, розрахунок сум податку на додану вартість, що не сплачені до бюджету внаслідок отримання податкових пільг, буде зазначатися у додатку 6 до декларації з ПДВ

Додаток 6 до декларації з ПДП “Розрахунок сум податку на додану вартість, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, та/або показників, відповідно до яких підприємства (організації) належать до підприємства (організації) осіб з інвалідністю” містить таблицю 2, де вказуються:

  • найменування і код податкової пільги згідно з Довідником пільг;
  • сума ПДВ, що не була сплачена до бюджету через отримання податкової пільги;
  • обсяг звільнених від оподаткування операцій з постачання товарів/послуг;
  • обсяги операцій з придбання товарів/послуг що використані у пільгових операціях за ставками 20%, 7%, 0.
Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті