Підтримка POS-терміналів ПриватБанку у Cashalot

Поділитись

Звертаємо Вашу увагу на те, що в оновлені Cashalot 01.00.016 реалізована підтримка POS-терміналів ПриватБанку. Підтримується робота POS-термінала в режимах LAN або USB.

Початок роботи

Для здійснення розрахунку банківською карткою з використанням POS-термінала ПриватБанку необхідно підключити POS-термінал до пристрою, на якому встановлено ПРРО Cashalot, та виконати необхідні налаштування:

 1. Обрати спосіб підключення POS-термінала: по мережі, чи за допомогою USB-кабелю безпосередньо до пристрою.
 2. У разі підключення за допомогою USB-кабелю отримати емулятор (спеціальну програму для обміну даними з POS-терміналом).
 3. Отримати та завантажити у POS-термінал конфігураційний файл.
 4. Під’єднати POS-термінал до ПРРО та налаштувати підключення POS-термінала у ПРРО Cashalot.

Отримання емулятора та завантаження конфігураційного файлу

 1. Якщо планується робота з підключенням POS-термінала за допомогою USB-кабелю, зверніться до технічної підтримки ПриватБанку та запросіть емулятор для використання POS-термінала ПриватБанку. Отриманий емулятор збережіть локально на пристрої, де встановлено ПРРО Cashalot.
 2. Незалежно від способу підключення, зверніться до консультанта ПриватБанку із запитом на підготовку конфігураційного файлу для POS-термінала:
  1.  На зворотній стороні POS-термінала на наклейці знайдіть інформацію про IMEI, SN, MACAdr.
  2. Повідомте консультанту підтримки свої дані (зазвичай необхідна інформація про IMEI) та варіант майбутнього підключення POS-термінала (через USB-кабель, чи через мережу).
  3. Відповідно до наданої інформації про тип з’єднання з POS-терміналом та IMEI консультант підготує та надішле конфігураційний файл.
 3.  Завантажте конфігураційний файл. Для цього переведіть POS-термінал у режим завантаження конфігураційного файлу та оберіть пункт Завантаження параметрів (для більш докладної інформації дивіться інструкцію до вашого POS-термінала).
 4. Під’єднати POS-термінал до пристрою (через USB-кабель) або ж до мережі.

Для налаштування POS-термінала у програмі ПРРО Cashalot:

Перед налаштуванням підключення POS-термінала до ПРРО переконайтеся, що на комп’ютері, де встановлено програму Cashalot, відкрито доступ для роботи з портами 2000 та 3000.

У полі Тип конфігурації оберіть конфігурацію підключення POS-термінала до пристрою:

 • ПриватБанк (USB) – за допомогою USB-кабелю;
 • ПриватБанк (LAN) – підключення через мережу.

Підтримка POS-терміналів ПриватБанку у Cashalot

Залежно від обраної конфігурації у вікні з’являться додаткові поля для налаштування підключення:

Підтримка POS-терміналів ПриватБанку у Cashalot

 1. У полі IP-адреса введіть IP-адресу POS-термінала. Щоб дізнатися IP-адресу, за якою під’єднано POS-термінал, зверніться до свого системного адміністратора.
 2. У полі Порт вкажіть порт підключення POS-термінала. Для підключення POS-термінала по конфігурації ПриватБанк (LAN) за замовчуванням використовується порт 2000.
 3. Переконайтеся, що на комп’ютері, де встановлено програму Cashalot, відкрито доступ для роботи з портом 2000.

Якщо працюєте з POS-терміналом у конфігурації ПриватБанк(USB), у вікні з’явиться додаткове поле для налаштування підключення:

Підтримка POS-терміналів ПриватБанку у Cashalot

 1. У полі Шлях до встановленого додатку … оберіть каталог, у який було збережено емулятор для використання POS-термінала ПриватБанку.
 2. У полі Порт вкажіть порт підключення POS-термінала. За замовчуванням для підключення POS-термінала по USB використовується порт 3000.
 3. Переконайтеся, що на комп’ютері, де встановлено програму Cashalot, відкрито доступ для роботи з портом 3000.
 4. Виконайте запуск емулятора у ручному режимі.

Для перевірки правильності введених даних натисніть на кнопку Перевірити з’єднання. Програма повідомить про успішне з’єднання або помилку.

Збережіть налаштування, натиснувши Зберегти.

Якщо POS-термінал під’єднано, при розрахунку по чеку (залежно від обраного типу оплати) по натисканню кнопки Оплата карткою або Провести оплату (при Комбінованій оплаті) оплата карткою буде автоматично виконуватися через підключений POS-термінал ПриватБанку.

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...