Про навчальний простір “Вектор”

Поділитись

Компанія «Системи для бізнесу» успішно продає та впроваджує програмне забезпечення для інформатизації бізнес-процесів з 2000 року.

З часом у 2013 році було прийнято рішення окрім програм та послуг з автоматизації обліку надавати ще й освітні послуги. Адже все необхідне для цього було – досвід впровадження програмних продуктів 1С:Підприємство, сертифіковані викладачі з практикою за плечима та гостра потреба ринку праці у кваліфікованих бухгалтерських кадрах. Отже, було відкрито перші в місті Хмельницькому сертифіковані курси 1С:Підприємство.

За всю історію діяльності навчального центру слухачами наших курсів стали більше 2200 осіб.

Навчальний центр знаходиться у самому центрі м. Хмельницького, в ТЦ «Атріум» на 3-му поверсі. Він являє собою відкритий простір у будівлі атріумного типу, що створює приємну робочу атмосферу.

Кожна навчальна аудиторія оздоблена у різних кольорах – жовтий, зелений та блакитний. Одна зі стін кожної аудиторії – це панорамне вікно з гарною звукоізоляцією, вигляд з нього – прямісінько на центральний купол торгового центру. Робоче місце слухача курсу – це окремий робочий стіл, стілець та стаціонарний ПК. Усе обладнання сучасне і ергономічне.

На сьогодні навчання на наших курсах здійснюється у двох форматах – стаціонарне та онлайн.

Коротко про стаціонарне навчання:

Кожен слухач на початку курсів отримує унікальний підручник розробника. Викладачі проводять заняття за своїм комп’ютером, транслюючи свої дії на проектор. Деякі матеріали (графіки, інформацію для запам’ятовування) лектор може схематично зображати на білій маркерній дошці. Також створюється вайбер-чат для кожної групи, у якому можна обговорювати теми навчання, задавати свої запитання.

Онлайн навчання проходить наступним чином:

Лекції слухачі дивляться у записі в зручний для них час, практичні заняття відбуваються онлайн. Тут же можна задати питання викладачу. Підручник розробника слухачі онлайн-курсів отримують новою поштою до початку курсів. Для таких груп також створюється вайбер-чат, де можна обговорювати процес навчання і задавати питання по домашках.

Сертифіковані курси BAS від ТОВ «Системи для бізнесу» – це запорука вашого успіху!

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті