Роботодавець затримує виплату зарплати? Все про відповідальність

Поділитись

Нагадуємо норми відповідальності роботодавця за невиплату працівникам зарплати у встановлені терміни. Законом регламентована грошова, адміністративна або кримінальна відповідальність.

У статті 265 Кодексу Законів про працю ідеться про те, що роботодавець відповідає фінансово (виплачує штрафне грошове стягнення) у разі порушення термінів виплати зарплати працівникам. Ця відповідальність поширюється і на інші виплати, які є в законодавстві про працю.

На роботодавця  при невиплаті зарплати більш, чим за 1 місяць, а також при виплаті заробітку не повністю накладається штраф. Його розмір, передбачений законодавством, складає три ставки мінімальної оплати праці, актуальної на час порушення.


Кодексом України про адмін правопорушення (ст. 41) також встановлені норми відповідальності за недотримання термінів оплати праці або виплати її не повністю. В цьому випадку штраф накладається на  відповідальних осіб підприємства.

ВАЖЛИВО: при порушенні термінів виплати заробітку штрафу в рівній мірі підлягають представники будь-яких організацій і компаній, незалежно від форми власності суб’єкта підприємницької діяльності.
Розмір штрафу згідно з нормами Адмін кодексу складає 30 — 100 неоподаткованих мінімумів доходу (510 — 1700 грн).

Систематичне порушення прав працівника на своєчасну виплату зарплати, а також порушення цих прав по відношенню до соціально вразливих категорій працівників тягне посилення відповідальності роботодавця.
Йому доведеться заплатити вже 100 — 300 неоподаткованих мінімумів доходу (1700 — 5100 грн), якщо такий факт має місце:

  • повторно впродовж року,
  • по відношенню до неповнолітнього працівника,
  • по відношенню до  працюючої вагітної жінки,
  • по відношенню до  мати, яка виховує дитину до 14 років або особи, яка її заміщає,
  • по відношенню до матері, яка виховує дитину-інваліда,
  • по відношенню до  батька, який самостійно виховує дитину.

Кримінальний Кодекс України (ст. 175) передбачає кримінальну відповідальність за безпідставну затримку заробітної плати більше, чим місяць. Вона поширюється на керівника у вигляді:

  • штрафу в межах 500 — 1000 неоподаткованих мінімумів доходу (8 500 – 17 000 грн),
  • виправних робіт строком до 2-х років,
  • позбавлення волі строком до 2-х років з подальшою забороною на право займати певні посади або працювати в певній сфері впродовж 3-х років.

У випадках, коли причиною невиплати заробітку стає нецільове використання зарплатних грошей, штраф складе 1000 — 1500 неоподаткованих мінімумів доходу (17000 — 25500 грн), позбавлення волі на 3 роки або 5 років, з позбавленням права займати певні посади або займатись певними сферами діяльності впродовж 3-х років.

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті