Тарифікація в дитячих дошкільних навчальних закладах у програмі KBS

Поділитись

Тарифікація є визначальною умовою оплати праці працівників дошкілля.

В процесі складання тарифікаційних списків враховуються навантаження кожного працівника, посадовий оклад, доплати та надбавки, встановлюється місячний фонд оплати праці. Тарифікація дозволяє розрахувати річну потребу в грошах для виплати заробітної плати працівникам дитячих навчальних закладів (далі ДНЗ).

Це складний трудомісткий процес, який в ручному режимі займає години, дні, тижні…

🎯 Унікальне доопрацювання до програми KBS — підсистема “Тарифікація” дозволяє отримати тарифікаційний список всього за декілька хвилин!

Щоб ознайомитися із можливостями цього модуля, заповніть будь ласка заявку:

Нижче наведено приклад розрахунку тарифікації працівників ДНЗ у програмі «KBS Облік бюджетної установи».

Для дитячих дошкільних навчальних закладів є можливість розподілити групи по типам, режимам роботи та віковим групам і закріпити вихователів та допоміжних працівників за одною або декількома групами.

Розподіл груп дошкільного закладу по типах

В тарифікаційному списку для дитячих садочків є можливість налаштувати групування з підведенням підсумків по категоріям працівників.Тарифікаційний список д/у з підсумком по категоріях

Друкована форма тарифікаційного списку для дитячих дошкільних навчальних закладів відповідає Додатку 3 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міносвіти від 15.04.1993 № 102.

Придбавши підсистему «Тарифікація» в нашій компанії ви істотно полегшите свою роботу, зекономите дорогоцінний час та уникнете помилок в обліку.

Щоб ознайомитися із можливостями підсистеми «Тарифікація» та дізнатися умови придбання, заповніть будь ласка заявку:

ТОВ «Системи для бізнесу» — ми точно знаємо, як полегшити роботу бухгалтера ДНЗ!

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті