Український Уряд продовжив режим надзвичайної ситуації до 30 червня 2021

Поділитись

Продовжено дію надзвичайної ситуації через коронавірус на території України до 30.06.2021.

Після засідання Уряду 21.04.2021 Шмигаль оголосив, що Уряд продовжує до 30 червня режим надзвичайної ситуації.  Передбачається, що надзвичайна ситуація передусім стосується органів державної влади та їх готовності вживати заходів для ефективної протидії пандемії.

Уряд закликає громадян залишитися вдома на Великодні та травневі свята й обмежити відвідування храмів та місць скупчення людей. Наголошується, що масові скупчення можуть призвести до нового сплеску захворюваності, й лише дотримання протиепідемічних заходів, вакцинація та свідоме ставлення до здоров’я себе та інших допоможуть зменшити навантаження на медичну систему.

Постанова наразі не оприлюднена, тож невідомо, чи продовжено загальнонаціональний карантин разом з надзвичайною ситуацією. Більшість областей залишається у червоній зоні.

Наразі розподіл регіонів за рівнем обмежень наступний :

  • червона зона: Житомирська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Хмельницька, Харківська, Чернівецька і Чернігівська. Також «червоним» досі залишається Київ;
  • помаранчева зона: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Кіровоградська, Луганська, Рівненська, Тернопільська, Черкаська області;
  • жовта зона: Херсонська, Івано-Франківська та Закарпатська області.

Разом з тим, не без хороших новин. Прем’єр-міністр Шмигаль інформує, що протягом тижня в Україну мають прибути 367 тисяч доз вакцини від компанії AstraZeneca. Тобто загальна кількість вже поставлених вакцин до кінця тижня складе понад 1,1 мільйона доз.

Крім того, триває виплата карантинної допомоги 8000 для найманих працівників і ФОП, чия діяльність зазнала обмежень через червоний рівень карантинних обмежень.

Докладніше читайте про це у нашому матеріалі

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті