Ваш регіон виходить із червоної зони, чи можна отримати допомогу 8000 грн?

Поділитись

Чи можна подати заяву для отримання одноразової допомоги особа з регіону, для якого вже знято червоний рівень обмежень? Коментує Заступник міністра соцполітики.

Заступник міністра соцполітики Віталій Музиченко повідомив, що ФОП та наймані працівники з регіонів, для яких вже змінено рівень протиепідемічних обмежень, проте які перебували у червоній зоні раніше, також зможуть отримати одноразову допомогу 8 тисяч гривень компенсації.

Зверніть увагу: термін для подання заяви й отримання карантинної допомоги для цих областей такий же, як для регіонів, що наразі перебувають в червоній зоні обмежень. Граничний термін поданя заяви становить 30 днів від дня введення червоного рівня епідемічної небезпеки в регіоні.

Особливості отримання одноразової допомоги

Право на отримання допомоги мають громадяни, які проживають або здійснюють діяльність регіонах, де були або є введені державною комісією карантинні обмеження червоної зони.

Допомога надається найманим працівникам суб’єкта господарювання або ФОПам,  основний вид економічної діяльності яких зазначено першим у відомостях з ЄДР, та відповідає видам, визначеним у Переліку основних видів економічної діяльності, стосовно яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи, що призводять до тимчасової зупинки роботи суб’єктів господарювання.

Більше у нашому попередньому матеріалі.

Карантинна допомога є одноразовою, тобто гроші можна буде отримати один раз у 2021 році.

Щоби отримати карантинну допомогу  8000 грн:

  • Зареєструйтеся в кабінеті громадянина diia.gov.ua за допомогою електронного підпису або BankID.
  • Сервіс проведе перевірку ваших даних у Реєстрі застрахованих осіб Пенсійного фонду та Державної податкової служби України на відповідність умовам виплати допомоги.
  • Оберіть область, в якій ви проводите діяльність та підтвердіть своє поточне місце роботи.

Застрахована особа може подати заяву протягом 30 днів від запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів.

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті