Відмінності між конфігураціями BAS Будівництво. Бухгалтерія та Керування фінансами

Поділитись

Читаючи назви цих конфігурацій, складається враження, що подібного в цих програмах тільки слово “Будівництво”. Але це не так! В цій статті ми розглянемо спільне та відмінне між конфігураціями “BAS Будівництво. Бухгалтерія” та «BAS Будівництво. Керування фінансами». Для зручності вся інформація представлена в таблиці нижче.

Таблиця відмінностей між конфігураціями BAS Бухгалтерія: BAS Будівництво. Бухгалтерія та BAS Будівництво. Керування фінансами.

№п/пРозділи обліку/Програмні продуктиBAS БухгалтеріяBAS Будівництво. БухгалтеріяBAS Будівництво. Керування фінансами
1Банк і каса+++
2Продажі+++
3Придбання+++
4Склад+++
5ОЗ і НМА+++
6Кадри та заробітна плата+++
7Виробництво+++
8Будівництво++
9Автотранспорт+
10Керування фінансами+

 

Залишились питання по таблиці? Відправте заявку нижче і наші фахівці зателефонують вам.

Що спільного між модулями BAS Будівництво. Бухгалтерія та BAS Будівництво. Керування фінансами?

 1. Прикладне рішення BAS Будівництво. Бухгалтерія та BAS Будівництво. Керування фінансами розроблено на базі програми «BAS Бухгалтерія» і містить всю функціональність цього продукту. Отже, основні розділи такі як банк і каса, продажі, придбання, основні засоби, заробітна плата однакові, з їх функціоналом можна ознайомитися за посиланням.
 2. Ще одним спільним в конфігураціях є так званий Будівельний модуль, що дозволяє автоматизувати наступне:
 • облік будівельних контрактів;
 • галузеву особливість обліку матеріально-технічних цінностей;
 • облік матеріалів в розрізі відповідальних осіб та складів;
 • облік спецодягу, спецоснащення, інвентарю та обладнання;
 • облік розрахунків з покупцями і замовниками, а також постачальниками, і субпідрядниками;
 • формування звітності з коротким аналізом оплати замовника і аналізом розрахунків з субпідрядником;
 • розрахунки між внутрішніми підрозділами з урахуванням всіх поточних операцій, заборгованостей (авансів) стороннім контрагентам;
 • відображення етапів виконання будівельних контактів з можливістю формування довідки КБ-3;
 • облік ведення реалізації послуг генпідрядника та розрахунок їх обсягу як за відсотком від будівельних робіт, так і прямими сумами;
 • ведення обліку будівельно-монтажні роботи, які можуть виконуватись як власними силами або з залученням сторонніх організацій та інше.

Які відмінності між модулями?

Тепер розберемось з відмінностями в конфігураціях BAS Будівництво. Бухгалтерія та BAS Будівництво. Керування фінансами. Основна їх відмінність – це наявність в BAS Будівництво. Керування фінансами двох розділів:

 1. Керування фінансами
 2. Автотранспорт.

Що дозволяє відобразити в програмі розділ Автотранспорт?

З назви зрозуміло, що цей розділ дозволяє зафіксувати надання послуг по перевезенню та роботи автотранспорту. Основними документами цього розділу є документ Надання автотранспортних послуг та документ Шляховий лист.

Документ Надання автотранспортних послуг відображає орієнтовну собівартість перевезення, транспортних робіт: зарплата водія, витрати пального.

Шляховий лист зібрав в собі дані про сам автотранспорт – назва, дата і час виїзду з гаражу та кількість виданого палива, водій, об’єкт будівництва, фактичні дані після повернення транспорту до гаражу, показники для розрахунку нормативних витрат ПММ, залежно від типу автотранспортного засобу. Як бачимо, автоматизовано найбільш трудомістку ділянку обліку!

Розбираємось з розділом Керування фінансами.

Цей розділ можна назвати початком роботи з програмою. Саме цей кейс визначає налаштування системи під конкретну організацію. Підсистема  формує і налаштовує модель бюджетування відповідно до особливостей компанії. Контроль виконання бюджетів і оперативний рух фінансів на підставі даних бухгалтерського обліку здійснюється за допомогою інструмента Облік фактичних даних. Правила складання фактичних даних за регістрами обліку, відповідність між регістрами і статтями бюджетів і платіжного календаря налаштовуються в довіднику «Джерела фактичних даних».

Резюмуємо, розділ Керування фінансами дозволяє створювати та реалізовувати різні моделі бюджетування, планування та контролю виконання бюджету, здійснювати повномасштабний економічний аналіз діяльності, планувати та відслідковувати грошові потоки на фірмі.

Отже, функціонал конфігурацій BAS Будівництво. Бухгалтерія та BAS Будівництво. Керування фінансами майже однаковий. Однак, якщо вас цікавить не лише бухгалтерський облік будівельних контрактів, але й планування грошових потоків в будівельній організації, то однозначно необхідно розглянути придбання BAS Будівництво. Керування фінансами.

Більш детально з конфігурацією “BAS Будівництво. Бухгалтерія” можна ознайомитися, замовивши безкоштовну демонстрацію програми за допомогою заявки:

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...