Захистіть носії ваших особистих ключів

Поділитись

Усі власники кваліфікованого електронного підпису (КЕП) зобов’язані використовувати захищені носії ключової інформації для надійного зберігання КЕП.

Водночас усі ЕЦП (підписи, видані до 07.11.2018) чинні до закінчення їхнього терміну дії. У разі перевидачі або продовження видається КЕП, отже його теж слід зберігати на токені.


Докладніше про захищені носії


Нагадаємо: Закон України «Про електронні довірчі послуги» передбачає застосування підприємствами державної форми власності для реалізації повноважень, спрямованих на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов’язків фізичної або юридичної особи, засоби кваліфікованого електронного підпису або печатки для забезпечення захисту даних.

Державні установи для засвідчення чинності відкритого ключа використовують лише кваліфікований сертифікат відкритого ключа, а для здійснення повноважень, спрямованих на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов’язків фізичної або юридичної особи відповідно до закону, здійснення інформаційного обміну з іншими юридичними особами — виключно захищені носії особистих ключів.


Токени зобов’язані використовувати:

  • власники кваліфікованого електронного підпису;
  • нотаріуси та державні реєстратори;
  • органи державної влади та місцевого самоврядування;
  • підприємства державної форми власності а також ті, державна частка у статутному капіталі яких перевищує п’ятдесят відсотків чи становить величину, яка забезпечує державі право вирішального впливу на господарську діяльність цих суб’єктів.

Рекомендуємо вже зараз подумати про придбання та генерацію нових ключів на захищені носії інформації!


Що потрібно для придбання ключів криптозахисту:

Для придбання токенів потрібно завантажити бланки документів,  заповнити та відправити на нашу електронну адресу sales@sys2biz.com.ua

В ЗАПИТІ ДО НАС ПОВИННІ БУТИ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:

    
Повністю заповнена заявка (у текстовому форматі WORD).Договір (у текстовому форматі WORD БЕЗ підпису та печатки)Довіреність (відсканована з підписом та печаткою
Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...