15 серпня в неділю ДПС реєструватиме податкові накладні

Поділитись

Як відбувається реєстрація податкових накладних, якщо останній день для такої реєстрації збігається з вихідним днем? Реєстрація ПН у неділю 15 серпня.

Якщо податкові накладні або розрахунки коригування були складені у період від 16 до останнього календарного дня місяця, для них встановлено граничний строк реєстрації в ЄРПН: 15-те число наступного місяця.

У серпні 2021 граничний термін для реєстрації накладних 15 серпня збігається з неділею. Встановлено, що у випадку, коли 15-те число або останній день місяця, що є граничними строками для реєстрації податкових накладних, збігаються з вихідними, святковими та неробочими днями, такий день слід вважати операційним. Таке положення передбачене пунктом 201.1 та 201.10 Податкового кодексу, а також пунктом 3 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, що встановлений постановою КМУ від 29.12.2010 р. № 1246.

Відповідно, 15 серпня 2021 року, попри вихідний день, неділя є граничним терміном для здійснення реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування.

Тривалість операційного дня у неділю 15.08.2021

Тривалість операційного дня визначена від 8:00 до 20:00.

Протягом операційного дня не повинні проводитись технічні та регламентні роботи, здійснення яких вимагає зупинення роботи ЄРПН, за виключенням аварійних випадків.

Отже, слід провести реєстрацію ПН та РК за другу половину липня до 20:00 неділі 15 серпня 2021.

Варто зауважити, що незважаючи на операційний день у неділю 15 серпня для проведення реєстрації ПН та РК у Єдиному реєстрі,  субота 14 серпня є вихідним і реєстрація накладних і розрахунків коригування у цю дату не здійснюється.

Інші новини стосовно ПН та РК

Читайте також:

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті