Чи відбувається заокруглення копійок у звітності з ПДВ?

Поділитись

Податківці на ресурсі ЗІР нагадали, як відбувається округлення копійок у податковій декларації з податку на додану вартість.

Порядок заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість затверджені наказом Мінфіну від 28.01.2016 р. № 21. Відповідно до цього порядку, показники у податковій звітності з ПДВ слід проставляти у гривнях без копійок з відповідним округленням за загальновстановленими правилами. Це визначає п.4 розд. ІІІ 

Податкова звітність з податку на додану вартість

До податкової звітності з ПДВ, відповідно до п. 6 розд. І Порядку № 21, належать:

  • податкова декларація з податку на додану вартість з додатками;
  • уточнюючий розрахунок податкових зобов’язань з податку на додану вартість у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок з додатками;
  • розрахунок податкових зобов’язань, нарахованих отримувачем послуг, не зареєстрованим як платник податку на додану вартість, які постачаються нерезидентами, у тому числі їх постійними представництвами, не зареєстрованими платниками податків, на митній території України.

Усі показники податкової декларації з податку на додану вартість та додатків до неї слід заповнювати у гривнях без копійок з відповідним округленням за загальновстановленими правилами.

Зверніть увагу: податкову декларацію з ПДВ з додатками (ідентифікатор форми – J/F0200123) до всіх контролюючих органів можна подати через програму MEDoc.

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті