Детально про сплату ЄСВ за працівників, що мають неповний робочий день

Поділитись

Податківці нагадують, як нараховувати та в  якому розмірі слід сплачувати єдиний соціальний внесок у разі, якщо найманий робітник працює неповний робочий день.

У випадку, коли база нарахування ЄВ не більша за розмiр мiнiмальної зарплати, що законодавчо визначена на мiсяць, за який отримано дохiд, суму ЄСВ слід обчислювати як добуток розмiру мiнiмальної зарплати за місяць отриманого доходу і ставки внеску. Це визначено у статті 8 Закону України №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

У разі, коли для працівника згідно трудового договору встановлено  неповний робочий день або неповний робочий тиждень, робота оплачується відповідно до статті 56 Кодексу законів про працю України:

  • пропорційно до відпрацьованого часу
  • чи залежно від виробітку.

Розрахунок ЄСВ для неповного робочого дня

Розраховувати розмір єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне страхування слід як добуток розміру мінімальної зарплати за місяць, за який нараховується дохід, та мінімальної ставки єдиного соціального внеску.

Нагадаємо мінімальні значення для зарплати та ставки ЄСВ у 2021 році:

  • мінімальна зарплата складає 6000 гривень;
  • мінімальна ставка ЄСВ становить 1320 гривень.

Відповідно, навіть у разі, якщо працівнику встановлено неповний робочий день або тиждень і він отримує зарплату, що менша від мінімальної, але пропорційна відпрацьованому часу, розмір ЄСВ для нього не може бути меншим за мінімально встановлений рівень.

Ставка ЄСВ може бути меншою за умови звільнення чи прийняття на роботу працівника та відпрацювання неповного робочого місяця за неосновним місцем роботи. У такому разі ЄСВ слід нараховувати з фактичної суми зарплати незалежно від її розміру.

Нарахування ЄСВ залежно від місця роботи

Якщо ЄСВ нараховується за основним місцем роботи та база нарахування єдиного внеску не перевищує розміру мінімальної зарплати, встановленої на місяць, за який отримано дохід, сума ЄСВ  дорівнює добутку мінімальної зарплати на ставку єдиного внеску у 22% станом на 2021 рік.

У разі, якщо зарплата нараховується не за основним місцем роботи, ставка ЄСВ застосовується до фактичного розміру бази нарахування незалежно від її розміру, що визначено у статті ст. 8 Закону № 2464.

Якщо працівник працює на умовах договору ЦПХ за основним місцем роботи, то до бази нарахування ЄСВ за звітний місяць включається як заробітна плата (дохід), так і сума винагороди. При цьому, якщо база нарахування ЄСВ буде меншою за розмір мінімальної зарплати, то ЄСВ розраховується як добуток розміру мінімальної зарплати та ставки ЄСВ у розмірі 22 %.

Не за основним місцем роботи ЄСВ слід нараховувати на фактичний розмір винагороди за договором ЦПХ, незалежно від суми та з урахуванням  максимальної величини бази нарахування.

🔻 Добірка матеріалів про нюанси подання об’єднаної звітності, щоби допомогти вам у заповненні об’єднаного звіту.

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті