Форма та порядок подання Одноразової (спеціальної) добровільної декларації

Поділитись

З 1 вересня розпочнеться спеціальне добровільне декларування активів фізосіб.

Нагадуємо, що 01.09.2021 р. стає чинним наказ Мінфіну від 02.08.2021 р. № 439 «Про затвердження форми одноразової (спеціальної) добровільної декларації та Порядку її подання», який запускає процедуру подання декларантами звітної документації про майно за власним бажанням.

Період декларування

Одноразове добровільне декларування передбачає облік та сплату податків з активів громадян України (на території країни та/або за межею), що є їх власністю, але з яких не були раніше сплачені податки (сплачувалися частково) до 01.01. 2021 року.

Порядок подання Одноразового (спеціального) добровільного декларування передбачає подачу відповідної документації (декларації) до ДПС за допомогою електронного кабінету протягом встановленого періоду декларування – 1 року – до 01.09. 2022 року.

Декларант повинен підтвердити відповідними документами вартість об’єктів його декларування.


Особи, які не скористаються правом на добровільне декларування, вважаються такими, що повідомили в ДПС про відсутність у власності станом на дату завершення періоду активів придбаних на доходи, з яких не сплачено податки та збори.


Форма та Порядок подання декларації

Затверджену форму добровільної декларації можна завантажити тут: Форма одноразової (спеціальної) добровільної декларації

Затверджений Порядок добровільного декларування можна завантажити тут: Порядок подання одноразової спеціальної добровільної декларації

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті