Інструкція з передачі даних з 1С:Підриємство/BAS у ПК M.E.Doc (формування Об’єднаного звіту з ЄСВ)

Поділитись

У цій статті ми розповімо яким чином можна вивантажити дані з вашої облікової програми 1С:Підприємство чи BAS і втягнути їх в ПК “M.E.Doc” для формування Об’єднаної звітності з ЄСВ+ПДФО+ВЗ.

ВАЖЛИВО! Якщо у вас немає передплаченого Модуля Медок Інтеграція, ви завжди можете придбати його у нас, надіславши заявку.

Більше інформації про можливості Модуля Медок Інтеграція дивіться ТУТ

ЗАВАНТАЖИТИ ДИСТРИБУТИВ МЕДОК

Для початку передачі звіту необхідно його сформувати. Для цього запускаємо файл «Об’єднана звітність ПДФО та ЄСВ.erf».Запуск файлу «Об'єднана звітність ПДФО та ЄСВЗапуск файлу «Об'єднана звітність ПДФО та ЄСВ

Далі нам необхідно обрати організацію та період, за який хочемо сформувати звіт та натиснути кнопку «Відкрити».

Обрання організації та періоду для формування звітуУ вікні, що відкрилося, натискаємо на кнопку «Заповнити». В результаті звіт заповниться обліковими даними, перевіряємо правильність заповнених даних та натискаємо кнопку «Зберегти».Вибір організацію та період

Для того щоб передати сформований звіт в Медок, потрібно запустити файл “Медової стиковки”.Запуск файлу Медової стиковкиВідкриття файлу Медової стиковкиПісля запуску файлу обробки відкриється вікно Медової стиковки. Для початку роботи необхідно зайти в розділ налаштування та вказати шлях до програми Медок та тип запуску програми.

Налаштування шляху до Медку та типу запуску програми

Після проведених налаштувань потрібно перейти у вкладку «Регламентовані звіти». Далі ми обираємо організацію, період та звіт який ми хочемо відправити.Вкладка «Регламентовані звіти»Після вибору всіх необхідних параметрів натискаємо «Пошук звітів» та у вікні результатів нам відобразиться збережений раніше звіт.

«Пошук звітів»

Для передачі звіту програма Медок має бути запущеною, тому натискаємо кнопку «Запустити Медок» та виконуємо стандартну процедуру входу в організацію.

Кнопка «Запустити Медок»

Для того щоб передати звіт у Медок, потрібно відмітити необхідні нам додатки та натиснути кнопку «Передати в M.E.Doc».Вибір необхідних додатківЧерез декілька секунд звіт буде передано в Медок та у обліковій системі з’явиться повідомлення про передачу.

Повідомлення про передачу звіту

Після передачі повертаємося до попередньо запущеної програми Медок. В головному меню знаходимо розділ «Звітність» та у ньому відкриваємо пункт «Об’єднана звітність з ПДФО та ЄСВ».

Розділ «Звітність» в Медку

У відкритому вікні «Об’єднаної звітності» буде відображено звіт, який ми передали. Далі необхідно виконати перевірку кожного додатку звітності та при потребі дозаповнити звіт.

Перевірка кожного додатку та дозаповнення звіту

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті