Нова форма про можливе зупинення/скорочення виробництва на підприємстві

Поділитись

Повідомлення про зупинку виробництва чи скорочення обсягів виробництва буде подаватися за новою формою. Наказом від 23.04.2021 р. №858 Мінекономіки затвердило нову форму Повідомлення про можливе зупинення (скорочення) виробництва. Наказ зареєстрований в Міністерстві юстиції 13.05.2021 р. за №638/36260.

Коли подається Повідомлення про можливе зупинення (скорочення) виробництва.

Повідомлення про можливе зупинення (скорочення) виробництва повинні подавати роботодавці незалежно від їх форми власності, організаційно-правової форми та підпорядкування для отримання допомоги по частковому безробіттю, якщо їхня діяльність пов’язана з виробництвом продукції. 

Що змінилось?

Раніше Повідомлення подавалося територіальному органу виробництва Державної служби зайнятості України за місцем реєстрації. Оновлене Повідомлення слід подаватицентрам зайнятості та філіям регіональних центрів зайнятості за місцем провадження їх господарської діяльності.

Повідомлення за новою формою потрібно буде подавати до початку зупинення (скорочення) виробництва.

У формі Повідомлення, серед іншого, необхідно буде вказувати:

  • дату скорочення або зупинки виробництва;
  • причину;
  • орієнтовну тривалість зупинення чи скорочення виробництва;
  • структурні підрозділи/цехи/підприємство.

Передбачається, що Наказ №858 набуде чинності від офіційного опублікування, а попередня форма Повідомлення, затверджена наказом Мінсоцполітики від 19.03.2013 р. №136 втратить чинність.

Станом на 21.05.2021 р. наказ не опублікований.

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті