Нові штрафи за невиплату зарплати – суми зростатимуть

Поділитись

Новий проєкт передбачає штрафні санкції за невиплату зарплати — до 20 тисяч гривень за кожного працівника

Вебсайт Федерації профспілок оприлюднив проєкт Закону, що передбачає збільшення відповідальності за порушення термінів виплати зарплати  аж до кримінальної відповідальності керівника чи ФОП. Крім того, встановлюється новий механізм для виплати відпускних, оплати відряджень та нарахування пені за строк невиплати заробітної плати.

Нещодавно міністерство економіки виступало з пропозицією захистити права працівників, перед якими наявна заборгованість у виплаті зарплати, шляхом встановлення компенсацій з бюджету. Проєкт, що оприлюднений на сайті федерації профспілок, передбачає штрафи за порушення термінів виплати зарплати. 

Які зміни пропонує проєкт?

Розглянемо основні пропозиції нового законопроєкту. Отже, планується:

  • Накласти на роботодавця обов’язок нарахування і виплати працівнику пеню у розмірі облікової ставки НБУ за кожний день затримки заробітної плати (замість механізму компенсації, що працює наразі).
  • Працівник матиме право тимчасового припинення роботи у випадку, якщо термін затримки заробітної плати перевищує 15 днів (крім винятків).
  • Змінити порядок визначення підстав для кримінальної відповідальності за порушення виплати зарплати працівникам. Наразі розмір штрафни санкцій не залежить від кількості працівників та складає 500-1000 неоподатковуваних мінімумів громадян. Законопроєкт пропонує наступні санкції:
    • штраф у розмірі від 400 до 800 неоподатковуваних мінімумів (6800-13600 грн) за безпідставну умисну невиплату зарплати або її частини більш як за один місяць, керівником чи ФОП за кожного працівника або виправні роботи до 2 років з позбавленням права обіймати визначені  посади чи займатися визначеною діяльністю до 3 років.
    • штраф 800-200 неоподатковуваних мінімумів (13600-20400 грн) у разі затримки виплати через нецільове використання коштів за кожного працівника, до якого вчинене порушення, або обмеження волі до 3 років, або позбавлення волі до 5 років з позбавленням права посідати визначені посади або провадити визначену діяльність впродовж 3 років.
  • Нові терміни для виплати відпускних — законопроєкт визначає виплату відпускних до початку відпустки у випадку, якщо інше не вказано у законодавстві, трудовому чи колективному договорі. Нагадаємо, станом на сьогодні відпускні належить виплатити не пізніше трьох днів до початку відпустки. 
  • Нове нарахування оплати праці за дні відрядження — оплата за виконану роботу згідно трудового чи колективного договору, без встановлення співвідношення з середнім заробітком.

Коли зміни набудуть чинності?

У випадку затвердження законопроєкту, закон набуде чинності від 01.01.2022 та буде застосовуватись до правових відносин, за якими затримка зарплати виникла після набуття чинності. Якщо затримка виплати зарплати виникла раніше, слід буде застосовувати старі норми законодавства.

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті