Робота ПРРО в офлайн-режимі

Поділитись

Як довго і за дотримання яких обов’язкових умов програмний РРО може працювати в офлайн-режимі без під’єднання до інтернету? Пояснюють податківці.

Строки роботи ПРРО в офлайн-режимі

Згідно з підпунктом 1 розділу V Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, здійснення розрахункових операцій через програмний РРО в офлайн-режимі, без підключення до мережі інтернет може тривати протягом:

  • 36 годин безперервно
  • та максимум 168 годин на місяць сумарно.

Особливості роботи програмних РРО офлайн

На час офлайн роботи без з’єднання між програмним реєстратором розрахункових операцій та фіскальним сервером повинні створюватись електронні розрахункові документи, що матимуть фіскальні номери із завчасно виділеного діапазону. Такі фіскальні номери присвоюються електронним розрахунковим документам під час роботи програмного реєстратора розрахункових операцій в режимі офлайн.

Після закінчення встановлених для офлайн-роботи термінів (36 годин безперервно та 168 на календарний місяць), без наявних невикористаних фіскальних номерів з діапазону, а також без зв’язку з фіскальним сервером ПРРО працювати не може.

За відновлення підключення до інтернету та зв’язку з фіскальним сервером, програмний РРО слід перевести  в онлайн режим обміну. Таке підключення повинно відбуватися автоматично, у відповідності до підпункту 2 розділу V Порядку № 317.

Програмні РРО повинні контролювати час роботи, що пройшов у режимі без підключення до інтернету, та інформувати особу, яка здійснює розрахунки, про залишок часу для їх здійснення. У разі перевищення граничних строків слід припинити проведення розрахункових операцій через ПРРО у режимі офлайн. Така норма встановлена абзацом третім підпункту 3 розділу V Порядку № 317.

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті