Службове внесення та видача готівки у Cashalot

Поділитись

У цій статті наводимо докладну інструкцію зі скріншотами, як здійснити службове внесення готівки у програмному РРО Cashalot, а також службову видачу готівки.

Службове внесення чи службова видача готівки з місця проведення розрахунків повинні реєструватись через РРО з використанням операцій “службове внесення” та “службова видача”, якщо такі внесення чи видача не зв’язані з проведенням розрахункових операцій.

Службове внесення – здійснюється за умови обнулення суми грошової скриньки після виконання Z-звіту перед першою розрахунковою операцією.

Службова видача – здійснюється, якщо касир забирає гроші з місця проведення розрахунків (до проведення Z-звіту). Якщо ж на момент проведення Z-звіту гроші залишаються на місці, то службова видача не здійснюється.

Для здійснення внесення чи видачі готівки з місця проведення розрахунків, що повинні реєструватись через програмний РРО (ПРРО), натисніть кнопку Нова транзакція у головному робочому вікні касира:

Програмний РРО ПРРО Cashalot Кашалот Головне робоче вікно касира


Службове внесення


Операція службове внесення використовується для реєстрації суми готівки, яка зберігається на місці проведення розрахунків на момент реєстрації першої розрахункової операції, що проводиться після виконання Z-звіту. Ця операція необхідна для забезпечення відповідності суми готівки на місці проведення розрахунків сумі коштів, зазначеній у денному звіті РРО (X-звіті).

 1. У вікні Нова транзакція встановіть опцію Службове внесення:
  Програмний РРО ПРРО Cashalot Кашалот інструкція
 2. Поле Касир містить ПІБ поточного авторизованого касира.
 3. У полі Сума введіть суму службового внесення.
 4. Для здійснення операції службового внесення та формування службового чеку натисніть Далі.

Виконається формування та відправка на сервер ДПС службового чеку Службове внесення.


Службова видача


Службова видача передбачає вилучення готівки, не пов’язане з проведенням розрахункових операцій, вилучення виручки для здавання її до банку або каси підприємства.

 1. У вікні Нова транзакція встановіть опцію Службова видача:
  Програмний РРО ПРРО Cashalot Кашалот інструкція
 2. Поле Касир містить ПІБ поточного авторизованого касира.
 3. У полі Сума введіть суму службової видачі, сума не може бути більша за загальну суму зареєстровану РРО (кошти від купівлі та службове внесення).
 4. У разі потреби, введіть коментар до видачі у полі Коментар.
 5. Для здійснення операції та формування службового чеку натисніть Далі.

Виконається формування та відправка на сервер ДПС службового чеку Службова видача.


Більше про програмний РРО Cashalot

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...