Стан фінансування карантинної допомоги ФОПам 8000 грн

Поділитись

Станом на 20 травня виплачено понад 1 млрд. гривень фінансової допомоги підприємцям, що постраждали від червоного рівня пов’язаних з коронавірусною хворобою обмежень.

За повідомленням Шмигаля, наразі рівень захворюваності на коронавірусну хворобу порівняно з нещодавнім піком у 420 тисяч активних хворих зменшився удвічі. Наразі майже всі області перебувають у жовтій зоні обмежень, а обмеження карантину у деяких областях планують додатково послабити до зеленого рівня.

Нагадаємо, подати заяву на виплату допомоги бізнесу, що постраждав від обмежень червоного рівня, могли ті підприємці та наймані працівники, чий основний вид економічної діяльності був зазначений у переліку кодів для отримання допомоги, не пізніше 30 днів від моменту виходу області з червоного рівня карантину.

Всього було зареєстровано понад 360 тисяч заявок на отримання одноразової допомоги у розмірі 8 тисяч гривень. Наразі за 120 тисячами таких заявок вже здійснені виплати. На вилати планується спрямувати ще  400 млн грн.

Крім того,  з 15 травня центри вакцинації на вихідних здійснюють щеплення старших за 65 років, які записалися через додаток «Дія». Планується, що черга зареєстрованих для вакцинації громадян через додаток Дія буде окремою. За офіційними даними, загалом в Україні вакциновано 956 тисяч громадян.

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті