Уточнюючий/Звітний новий Розрахунок з ЄСВ. Виправляємо помилки

Поділитись

Податківці консультують, як виправити помилку в сумі єдиного внеску та реквізитах застрахованої особи після завершення строку подання Податкового розрахунку.

У разі виникнення необхідності виправлення помилок після закінчення терміну подання Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску потрібно подати Розрахунок з типом «Уточнюючий».

Проведення коригувань в Єдиній звітності після закінчення терміну подання

Якщо помилка лише в реквізитах, що стосуються застрахованої особи та не стосуються сум нарахованого ЄСВ, коригування у відповідному додатку з типом «Уточнюючий» проводиться з використанням:

  • ознаки «0» на введення рядка
  • ознаки «1» на виключення рядка.

Заповнення «Уточнюючого» Розрахунку при коригуванні сум ЄСВ  проводиться з використанням типів нарахувань 2 та 3, при цьому ознака «0» на введення рядка чи ознака «1» на виведення рядка не застосовуються.

У разі потреби одночасного коригування реквізитів та сум нарахованого єдиного внеску стосовно застрахованих осіб у Додатку 1 до Розрахунку, поданого з типом «Звітний» або «Звітний новий», спочатку в Розрахунку з типом «Уточнюючий» потрібно провести коригування реквізитів, що уточняються на підставі інформації з попередньо поданого Розрахунку з типом «Звітний» або «Звітний новий» з використанням:

  • ознаки «0» на введення рядка
  • ознаки «1» на виключення рядка.

Потім формується Розрахунок з типом «Уточнюючий» для коригування показників ЄСВ з використанням типів нарахувань 2 та 3.

Для проведення коригувань платник податків повинен сформувати та подати Розрахунок з типом «Уточнюючий», що містить обов’язкові реквізити, визначені в рядках 01 – 05 та у рядку 031 для платників ЄСВ, а також інформацію про додатки, у яких буде проводитись коригування, та їх кількість, що визначені в рядку 06 Розрахунку.

Зауважте, що додатки, інформація щодо яких не коригується, у рядку 06 не вказуються та відповідно не подаються, згідно з пунктом 8 розділу V Порядку.

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті