Важливі зміни у оплаті праці працівників бюджетної сфери

Поділитись

Посадовий оклад працівника першого тарифного розряду ЄТС з 1 січня 2021 становитиме 2 670 грн.

20.01.2021 Кабінетом Міністрів було затверджено нові оклади Єдиної тарифної сітки для розрахунку зарплати працівникам бюджетної сфери.

Підвищено з 1 січня та з 1 грудня 2021 року розмір посадового окладу працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки, на основі якого визначаються посадові оклади працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери. Таким чином, планується, що вже з січня зарплати працівників бюджетної сфери зростуть на 20%.

Таке рішення прийнято у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати, та, відповідно, співвідношенням її до ставки першого тарифного розряду, про що повідомив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко.

Отже, посадовий оклад працівника першого тарифного розряду ЄТС встановлено в розмірі:

  • з 1 січня 2021 – 2 670 грн
  • з 1 грудня – 2 893 грн

Керівникам установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери доручено встановити диференціацію заробітної плати шляхом доплат, надбавок і премій відповідно до складності, рівня відповідальності та умов праці, а також кваліфікації працівника та результатів його роботи.

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті