Відкриття зміни у програмному РРО Cashalot

Поділитись

Відкриття зміни, формування службових чеків «Відкриття зміни» та «Службове внесення». Головне робоче вікно Касира — інтерфейс та робота.

У відкритій головній формі програми оберіть програмне РРО (ПРРО) господарської одиниці та натисніть кнопку Відкрити зміну:

Програмний РРО ПРРО Cashalot Кашалот інструкція

2. Відкриється вікно Відкриття зміни:

Програмний РРО ПРРО Cashalot Кашалот інструкція

Вікно містить поля:

  • Каса — автоматично відображається назва вибраного програмного РРО (ПРРО).
  • Касир — автоматично відображається ПІБ авторизованого касира.
  • Службове внесення готівкових коштів на суму — у разі потреби, введіть для реєстрації суму готівки, яка зберігається на місці проведення розрахунків на момент реєстрації першої розрахункової операції, що проводиться після виконання «Z-звіту».

3. Натисніть Підтвердити.

Сформується службовий чек «Відкриття зміни» та «Службове внесення» (за умови, якщо було внесено дані у поле Службове внесення готівкових коштів на суму) та відправлений до ФСКО. У випадку відсутності зв’язку із сервером буде здійснено перехід в режим Офлайн.
Обраний програмний РРО буде переведено у стан Зміна відкрита, та здійснюється відправка повідомлення «відкриття зміни» до ФСКО (у онлайн режимі). Якщо програма знаходиться у режимі Офлайн здійснюється направлення від ПРРО до тимчасового ланцюжка непереданих чеків повідомлення «відкриття зміни».

Буде відкрито Головне робоче вікно Касира:

Програмний РРО ПРРО Cashalot Кашалот інструкція

Щоб повернутися до Головного робочого вікна Касира з іншого робочого вікна програми, натисніть на назву програмного РРО у заголовку вікна.
Для переходу у головне вікно програмного РРО Кашалот натисніть кнопку Програмний РРО ПРРО Cashalot Кашалот інструкція  та оберіть пункт Всі каси.

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...