Відомо, як Держпраці визначає компанії, що офіційно не працевлаштовують

Поділитись

Про проведення перевірок щодо дотримання трудового законодавства та критерії відбору підприємств для перевірки розповів тимчасово виконуючий обов’язки голови Держпраці Віталій Сажієнко.

На що звертають увагу спеціалісти Держпраці при визначенні компаній, які ведуть трудові відносини в тіні?

За словами т.в.о. голови Держпраці, для виявлення компаній з офіційно непрацевлаштованими співробітниками Держпраці співпрацює з ДПС та Пенсійним фондом України. Порівняння даних, наявних в інформаційних базах цих  відомств, дає доволі точні результати щодо виявлення роботодавців, які використовують незадекларовану працю. Такі роботодавці вносяться до переліку перевірок.

Наприклад, у звітах, поданих до ДПС, вказана велика компанія з потужним виробництвом та значним прибутком, натомість за інформацією, отриманою з ПФУ, відомо, що кількість працівників цієї компанії неспівставно мала. За іншим прикладом, на компанію зареєстровано визначена кількість реєстраторів розрахункових операцій, а кількість офіційно працевлаштованих працівників утричі менша. 

Т.в.о. голови Держпраці зазначив, що перевіряльники постійно розширюють коло даних, які долучаються до аналізу підприємств для встановлення ймовірності використання незадекларованої праці.

Що може стати приводом для проведення позапланової перевірки підприємства?

Т.в.о. голови Держпраці наголосив, що отримання будь-яких даних від громадян щодо використання неофіційної праці та неоформлення працівників на підприємстві розглядається як причина для проведення позапланової перевірки. Проте також пан Віталій звернув увагу, що анонімні заяви до уваги не беруться та не підлягають розгляду. Фахівці Держпраці працюють лише із скаргами, де вказана інформація про адресанта. 

Окрім того, інспектори Держпраці можуть відвідати підприємство, де раніше проводилась перевірка чи роз’яснювальна робота, проте змін у працевлаштуванні співробітників не спостерігається.

Як Держпраці визначає, чи офіційно працевлаштований співробітник

При проведенні перевірок інспектори повинні перевірити первинні кадрові та бухгалтерські документи, зіставити відомості, відображені в документації, з кількістю осіб, що по факту присутні на робочих місцях. Зазначається, що перш ніж зробити висновки, перевіряльники збирають велику доказову базу, адже часті спроби оскарження штрафних санкцій роботодавцями у судовому порядку.

Під час проведення цієї інспекційної  кампанії не буде приділятися увага тим підприємцям, що використовують працівників-ФОПів, а більше уваги буде приділятися тіньовій зайнятості, коли працівники не оформлені та за них не сплачуються податки.

Зазначається, що нова інспекційна кампанія є ефективнішою, адже доступ до інформаційних баз інших державних органів допомагає точніше визначати ризикові підприємства та не перевіряти роботодавців, що дотримуються закону. 

Передбачається, що ця інспекційна кампанія триватиме до 1 жовтня.

Отже, можемо підсумувати, що при виявленні ризикових компаній Держпраці звертає увагу на:

  • розбіжності між даними з різних державних органів, коли задекларована кількість працівників не відповідає показникам підприємства;
  • використання договорів ЦПХ для більшості співробітників на тривалій основі;
  • компанії, де не відбулося змін щодо офіційно працевлаштованих співробітників після попередньої перевірки Держпраці;
  • заяви громадян з даними адресанта.
Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті