Як ДПС спільно з ПФУ обробляють Об’єднану звітність з ЄСВ

Поділитись

Державна податкова служба України спільно з ПФУ від 01.04.2021 року приймає та проводить обробку звітності щодо сум нарахованого єдиного внеску.

ДПС України формує та веде реєстр страхувальників у відповідності до пункту 3 частини першої статті 19 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». 

Натомість Пенсійний фонд України згідно з п. 1 частини першої статті 12 прим. 1 Закону № 2464 здійснює формування та ведення Реєстру застрахованих осіб.

Після перевірки поданого платником податку документу в Пенсійному фонді України платник отримує другу квитанція, де вказані результати цієї перевірки.

Станом на 11 травня поточного року прийнято та оброблено понад 634 тис  документів звітності із сумами нарахованого єдиного внеску.

Пункт 52-1 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Кодексу визначає, що штрафні санкції передбачені пунктом 120.1 статті 120 Кодексу за порушення податкового законодавства, вчинені протягом періоду з 01 березня 2020 року по останній календарний день карантину,  за несвоєчасне подання податкової звітності (крім ПДВ, акцизного податку, рентної плати) не застосовуються.

Крім того, пункт 9 прим. 11 розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення»  Закону № 2464 визначено, що тимчасово не застосовуються штрафні санкції, вказані у частині одинадцятій статті 25 цього Закону за несвоєчасне подання звітності до контролюючих органів.

🔻 Добірка матеріалів про нюанси подання об’єднаної звітності, щоби допомогти вам у заповненні об’єднаного звіту.

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті