Які КВЕДи слід вказувати у декларації ФОПа єдинника?

Поділитись

Податківці на загальному інформаційному ресурсі ЗІР надали відповідь на питання щодо зазначення видів підприємницької діяльності у податковій декларації. Які КВЕДи слід вказувати у декларації ФОПа єдинника?

Відображення видів підприємницької діяльності у податковій декларації

Податківці розглянули наступне запитання: які види підприємницької діяльності повинен вказати ФОП, що є платником єдиного податку, в податковій декларації: ті, що вказані у витягу з реєстру платників ЄП чи ті, за якими фактично здійснювалась підприємницька діяльність у звітному періоді?

Форма податкової декларації платника ЄП – ФОП визначена наказом Мінфіну від 19.06.2015 № 578 (у редакції наказу Мінфіну від 09.12.2020 № 752).

Заповнення поля 10 «Види підприємницької діяльності у звітному періоді» розділу І «Загальні показники підприємницької діяльності» податкової декларації платника ЄП – ФОП відбувається наступним чином. У цьому полі потрібно вказати код та назву виду економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010).

Зауважте, що зазначити слід виключно ті коди видів підприємницької діяльності, за якими фактично провадилась підприємницька діяльність таким платником протягом звітного періоду. 

Як заповнити поле 10, якщо видів діяльності більше за один

Як відбувається додавання рядків у поле 10 «Види підприємницької діяльності у звітному періоді» Декларації при створенні її в Електронному кабінеті?

При створенні податкової декларації засобами електронного кабінету, поле 10 початково  містить лише одну строку. Якщо виникає необхідність збільшити кількість рядків, слід додати потрібну кількість через додавання нової строки (права кнопка миші на рядок поля 10 викликає панель інструментів редагування рядків). За допомогою цього інструменту можна здійснювати додавання чи видалення рядків у таблиці.

Перегляньте інші важливі новини:

Затверджено нові форми для обліку доходів і витрат для ФОП на загальній системі оподаткування і таких, що провадять незалежну діяльність.

Податківці додали нові позиції у перелік товарів для перевірки ризиковості здійснення операцій. Оновлений перелік містить 204 позиції та діє з 5.07.2021.

Затверджено наказ стосовно змін у додатку 4ДФ до об’єднаної звітності. 

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті