Який програмний РРО обрати: Cashalot чи СОТА Каса?

Поділитись

Закон України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» зобов’язує суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій або в безготівковій формі під час продажу товарів та послуг, вести розрахункові операції через РРО.

У зв’язку з прийнятими законопроектами у кожного підприємця з’явилася законна можливість обирати, яке саме рішення йому використовувати для ведення розрахункових операцій – касові апарати чи новітні програмні РРО (ПРРО).

Розробники програмних рішень M.E.Doc прагнуть надати клієнтам з різними потребами зручні інструменти для роботи, саме тому розробили два нових програмних РРО – десктопний Cashalot та веб-сервіс «СОТА Каса». Програмні РРО підходять підприємцям, які працюють на різних системах оподаткування, бізнесам з різним масштабом – від мікро, що має одну торговельну точку, до макро – великих ритейлових мереж та виробників.

У цьому огляді ми порівняємо програмні РРО десктопний Cashalot та веб-сервіс «СОТА Каса», розкажемо про спільні та відмінні функції та надамо рекомендації – як обрати оптимальну програму для вашого бізнесу згідно потреб.

Що спільного між  Cashalot та СОТА Каса?

Для початку роботи з програмним РРО необхідно мати всього лише три речі, які зазвичай вже є на підприємстві: будь-який пристрій, куди можна встановити програму, вихід в інтернет та кваліфікований електронний підпис. За допомогою програмних РРО Cashalot і СОТА Каса ви зможете:

  • реєструвати каси і касирів в «один клік» – забудете про виснажливий і довготривалий процес реєстрації кас у податковій;
  • автоматично формувати чеки продажу і повернення, а також Z-звіти в режимі онлайн та фіскалізувати їх на ФСКО – зможете спростити ведення розрахункових операцій, значно економити час на обслуговування клієнтів;
  • відправляти електронні чеки покупцеві у будь-який месенджер чи на телефон у смс – жодного клопоту з контрольними стрічками та веденням КОРО;
  • використовувати декілька кас/роботу декількох касирів;
  • приймати будь-які види оплат – готівкові та безготівкові, за програмами лояльності, подарунковими сертифікатами, оплату частинами або в кредит, і звичайно ж, є змішана форма оплати.

Cashalot та «СОТА Каса», окрім спільних функціональних характеристик, мають і свої індивідуальні особливості.

Головна перевага десктопної програми Cashalot — встановлення на ПК, адже у разі виникнення проблем з інтернетом або відсутності з’єднання з фіскальним сервером ДПС – ви зможете продовжувати реєструвати оплати впродовж 36 годин в режимі офлайн. У цей час ваші чеки зберігатимуться безпосередньо у програмі. Програма присвоїть їм фіскальні номери, попередньо отримані від податкової для таких випадків, а після відновлення зв’язку всі ці чеки фіскалізуються в ДПС автоматично.

Завдяки єдиній системі управління касами ви можете керувати ролями доступу, реєструвати додаткові каси, адмініструвати роботу усіх кас та касирів одночасно. Авторизація в кабінеті буде здійснюватися за логіном та паролем, номером мобільного або КЕП директора.

ПРРО Cashalot розроблено для потреб великих магазинів та роздрібних мереж, які в роботі використовують IT-системи для обліку продажу, складів, аналітики і супроводу систем лояльності. Інтеграція з вашою обліковою системою дозволить імпортувати ваші довідники у будь-якому форматі (наприклад, ексель): з номенклатурами та категоріями товарів, базою клієнтів, які під’єднані до систем лояльності й мають накопичені бонуси тощо, а також формувати й відстежувати електронні чеки просто з програми бухгалтерського обліку – 1С:Підприємство, BAS, SAP та інші.

СОТА Каса – хмарний сервіс розроблений для малого та середнього бізнесу, який має потребу в зручному мобільному софті та з фіскалізацією невеликої кількості розрахунків. Головна перевага СОТА Каса – після придбання ліцензії вам достатньо набрати веб-адресу у будь-якому браузері, авторизуватися у зручний спосіб: за допомогою логіна та пароля, номеру мобільного або КЕП і розпочати роботу. Фіскалізація чеків доступна 24/7 з будь-якого пристрою за наявності доступу в інтернет. Ваші кур’єри можуть фіскалізувати чеки безпосередньо під час передачі товарів клієнту.

Отже, Cashalot – це програма, яку потрібно встановлювати на комп’ютер, натомість СОТА Каса – це веб-сервіс, до якого отримати доступ можна за наявності інтернету та КЕП. Cashalot підтримує будь-яку кількість кас та має необмежену кількість чеків. У СОТА Каса є можливість реєструвати до 1000 чеків на місяць. Cashalot задовольняє потреби суб’єктів підприємницької діяльності не залежно від системи оподаткування та масштабів бізнесу, СОТА Каса ж призначена для малого та середнього бізнесу. Ціна на Cashalot залежить від організаційно-правової форми господарювання, від кількості кас (чим більше у вас кас, тим нижча ціна на них). В СОТА Каса ж єдина ціна, незалежно від того, ФОП ви чи юридична особа.

Програмні РРО Cashalot та СОТА Каса допоможуть вам не лише виконати законодавчі вимоги, а й спростять ведення розрахункових операцій, пришвидшать обслуговування клієнтів, допоможуть перейти на електронні чеки та відмовитись від ведення книги КОРО.

Наші спеціалісти завжди готові надати кваліфіковану допомогу у будь-яких ваших питаннях: налаштуємо програмний РРО, навчимо з ним працювати, проконсультуємо та надамо технічну підтримку.

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...