Закриття зміни та вихід з Cashalot

Поділитись

У цій покроковій інструкції ми розглянемо, як здійснити закриття зміни у програмному РРО Cashalot та вийти з програми.

Вихід з програми Кашалот можливий тільки у разі, якщо зміна закрита. У випадку відкритої зміни, відкриється вікно-запиту з повідомленням касиру про необхідність здійснити закриття зміни.

Для закриття вікна програмного РРО Кашалот натисніть кнопку   у заголовку вікна програми. Якщо зміна відкрита, у вікні, яке відкриється, оберіть потрібну операцію:

Програмний РРО ПРРО Cashalot Кашалот інструкція

Під час виходу з програми автоматично виконується вихід з облікового запису користувача. При здійсненні виходу без закриття зміни дані про сеанс роботи з касою зберігаються та доступні користувачу при наступній авторизації.
Вийти з програми також можливо, натиснувши на імені користувача у заголовку програми, та обравши пункт Вийти.

Програмний РРО ПРРО Cashalot Кашалот інструкція

Далі у вікні Авторизація, натисніть кнопку Відміна. У наступному вікні підтвердіть намір вийти із програми, натиснувши Так:

Програмний РРО ПРРО Cashalot Кашалот інструкція

У разі , якщо зміну відкрито, програма також запропонує обрати операцію:

Програмний РРО ПРРО Cashalot Кашалот інструкція

Для закриття робочої зміни особа, яка здійснює розрахункову операцію, формує фіскальний звітний Z-звіт, який направляється на реєстрацію до фіскального сервера. Протягом однієї зміни може бути сформовано один Z-звіт. (Зміна – період роботи реєстратора від реєстрації першої розрахункової операції після виконання Z-звіту до виконання наступного Z-звіту.) Максимальна тривалість зміни не повинна перевищувати 24 години. Z-звіт формується обов’язково протягом доби до 24:00. Детальніше про Z-звіт

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...