ДРС планує прибрати зайву звітність для бізнесу
Державна регуляторна служба України запропонувала скоротити звітність, яку підприємці вважають зайвою. Наразі триває збір даних, бізнес запрошують долучатися пропозиціями.
Зайва звітність — позиція ДРС
У Державній регуляторній службі України запропонували бізнесу визначити, які форми звітності, передбачені законодавством для відповідної галузі, можуть бути зайвими в сучасних умовах. Така інформація розміщена на офіційному сайті ДРС.
Як зазначив голова ДРС України Олексій Кучер, наразі триває збір інформації щодо форм звітності в розрізі галузей, які, на думку бізнесу, є надлишковими чи обтяжливими. Підприємців запрошують долучитися до змін і залишити у контактній формі:
- інформацію щодо галузі чи сфери діяльності;
- дані суб’єкта господарювання, зокрема назву, контактний номер, електронну пошта для зв’язку;
- дані щодо виду, назви, кількості звітних форм, періодичності подання звітів, які підприємець вважає надлишковими;
- пропозиції щодо оптимізації таких звітних форм.
ДРС чекатиме на пропозиції підприємців, адже покращення умов ведення бізнесу та законодавчої бази для бізнес-процесів залежить від їхньої ініціативи також.
Заповнити гугл-форму за посиланням можна тут.
Інші актуальні новини для вас
Вам можуть бути цікавими такі статті за останній час:
- Інформаційна взаємодія Міноборони та ДПС — подробиці
- Чи відновлять планові перевірки в повному обсязі з 1 листопада? Прийнято законопроєкт
- Зміна розміру штрафів за порушення трудового законодавства, які залежать від розміру мінімальної зарплати 2024.
- Особливості заповнення Додатку 4-ДФ 2023
- Чи потрібно ФОП на загальній системі вести облік доходів і витрат
- Особливості застосування обмежень щодо сумісництва під час воєнного стану
- Оновлений план-графік проведення перевірок ДПС 2023 станом на 5 жовтня
Коментарів поки що немає...