Хочете перевірити інформацію про особу? ТОП-5 інформаційних ресурсів

Поділитись

ТОП-5 інформаційних ресурсів для перевірки відкритої інформації про нових контрагентів чи потенційних партнерів: реєстр судових справ, реєстр боржників, реєстр прав на нерухомість тощо.

У житті часом виникають ситуації, коли хотілося би бути впевненим у потенційному діловому партнері до того, як починати разом серйозні справи. Щоби уникнути прикрих випадків та не бути ошуканими, радимо ознайомитися з добіркою від фахівців ресурсу «Безоплатна правова допомога». Ці сайти допоможуть вам швидко ознайомитися з відкритими даними про особу та дізнатися, чи порушувались проти цієї особи судові провадження, чи є вона у списку боржників, чи не перебуває у розшуку тощо. Окрім того, серед відкритих даних можна переглянути, чи не перебуває нерухомість особи під банківським арештом за несплату кредиту тощо.

Чи легально перевірити ці дані про людину?

Не хвилюйтеся, це цілком легально та загальнодоступно. Відповідно до чинного законодавства, відомості щодо боргів, судових справ та нерухомості громадянина відкриті та знаходяться у державних реєстрах.

Ресурси для перевірки відкритих даних про особу

Сайт судової влади: court.gov.ua

На цьому сайті розміщена інформація щодо судових справ перевірюваної особи, інших учасників цих судових справ, предмет судового спору, відомості про тип справи і статус учасників. У разі, якщо розгляд справи досі триває, на цьому порталі можна дізнатися інформацію також і про час та дату і місце проведення нових засідань у справі.

Реєстр боржників: erb.minjust.gov.ua

У державному переліку боржників на порталі Мін’юсту можна дізнатися, чи є особа боржником у виконавчому провадженні, а також визначити категорію, за якою відбуваються стягнення, зокрема:

  • штраф;
  • аліменти;
  • виплата боргових зобов’язань. 

Реєстр осіб, що перебувають у розшуку: wanted.mvs.gov.ua

На цьому ресурсі ви можете дізнатися, чи не вважається людина зниклою безвісти або переховується від органів влади. В останньому випадку буде зазначено правопорушення, у вчиненні якого підозрюється така особа.

Реєстр корупціонерів: corruptinfo.nazk.gov.ua

Дані цього реєстру заповнюються на підставі судових рішень та документів про накладення дисциплінарних стягнень. Відповідно, усіх корупціонерів цей ресурс, ясна річ, не містить, проте ви можете отримати там дані щодо фізичних та юридичних осіб, які вчинили корупційні правопорушення. Записи у зазначений реєстр вносяться від лютого 2019 року.

Реєстр речових прав на нерухоме майно: kap.minjust.gov.ua

Відомості з реєстру дозволять дізнатися, чи зареєстрована на особу нерухомість, а також вияснити підстави й час набуття майнових прав на таку нерухомість. Окрім цього, дані з реєстру покажуть, чи накладено арешти на таку нерухомість.

Наголосимо, що інформація, викладена на наведених ресурсах, є відкритою. З тим, яка інформація вважається інформацією з обмеженим доступом, ви можете ознайомитися на ресурсі wiki.legalaid.gov.ua.

Важливі новини для вас

Читайте також:

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті