НБУ повідомив графік роботи банків у жовтні-2021

Поділитись

Національний банк повідомив про графік роботи банківської системи в Україні через перенесення робочих днів у жовтні 2021 року.

Нагадаємо, згідно з розпорядженням №1191-р Кабміну, рекомендовано перенесення робочого дня для тих працівників, що мають робочий тиждень на п’ять днів з вихідними у суботу та неділю. Таким чином робочий день з п’ятниці 15.10 буде перенесено на 23.10, субота.

Про вихідні у жовтні читайте тут 

Порядок роботи банків у жовтні 2021

Так само, як і для працівників, дні роботи банківської системи України у жовтні 2021 будуть перенесені з п’ятниці 15 жовтня на 23 жовтня, субота.

Міжбанківські перекази через систему електронних платежів СЕП будуть відбуватися наступним чином:

  • Міжбанківські перекази через систему електронних платежів у дату 23.10.2021 будуть здійснюватися за дату банківського дня 23.10.2021.
  • Від 14 до 17 жовтня 2021 міжбанківські перекази через СЕП будуть проходити за дату банківського дня 18 жовтня.

У випадку необхідності, 15 жовтня банки зможуть проводити касові операції. Також банкам слід забезпечити роботу банкоматів та наявність у них готівки необхідних номіналів для обслуговування клієнтів.

Нагадаємо, що від серпня 2020 року СЕП працює у режимі 23/7, а отже, незважаючи на святкові дні, банки можуть проводити міжбанківські платежі практично цілодобово протягом всього тижня.

Відтак українські банки самостійно встановлюють власний графік роботи у вихідні, святкові та неробочі дні з огляду на чинне законодавство та потреби клієнтів.

Важливі новини для вас

Читайте також:

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті