І знову про Уточнюючий розрахунок до Об’єднаного Звіту з ЄСВ. Нові нюанси

Поділитись

Чи заповнюється підсумковий рядок «Всього» по графам 3а, 3, 4а, 4, 5а та 5 розд. І додатка 4ДФ до Розрахунку, у разі подання його з типом форми «Звітний новий» або «Уточнюючий» та як відбувається заповнення рядків у 4ДФ на вилучення і введення — читайте тут.

Пункт 3 розділу V Порядку визначає, що у разі необхідності проведення коригувань Розрахунку з типом «Звітний» до закінчення терміну подання подається Розрахунок з типом «Звітний новий».

Розрахунок з типом «Уточнюючий» подається після закінчення строку подання розрахунку з типом «Звітний» та/або «Звітний новий». Уточнюючий Розрахунок може подаватися як за звітний період, так і за попередні періоди, що визначено пунктом 5 розділу V Порядку.

У складі Розрахунку з типом форми «Звітний новий» або «Уточнюючий» формується додаток 4ДФ до Розрахунку, в рядку 1 якого слід позначити відповідну клітинку «Звітний новий» чи «Уточнюючий».

Заповнення Розрахунків з типом Звітний новий та Уточнюючий

Порядок заповнення «Звітного нового» та «Уточнюючого» Розрахунків при коригуванні сум податку на доходи фізичних осіб, військового збору є однаковим.

Згідно пункту 6 розділу V Порядку, розрахунки з типом «Звітний новий» та «Уточнюючий» подаються на підставі інформації з раніше поданих Розрахунків і містять інформацію лише за рядками з реквізитами або сумами нарахованого податку на доходи фізичних осіб, військового збору, які уточнюються, за використання даних з повідомлень про виявлені помилки від контролюючих органів.

Заповнення Розділів Додатку 4ДФ

Розділ I

  • для виключення одного помилкового рядка з попередньо поданої (прийнятої) інформації — повторити всі графи такого рядка і у графі 10 для виключення рядку проставити «1»;
  • щоби ввести новий чи пропущений раніше рядок, слід заповнити всі його графи та для введення рядка у графі 10 поставити «0»;
  • щоби замінити помилковий рядок, треба виключити помилкову інформацію та ввести правильну: повністю заповнити два рядки, в першому з яких проставляється «1» для виключення попередніх помилкових даних, а у другому вноситься правильну інформацію та зазначається «0» для введення рядка

Разом з тим, Порядком передбачено, що в останньому рядку розд. I вказуються загальні суми нарахованого доходу за графою 3а, виплаченого доходу – за графою 3, нарахованого податку – за графою 4а, перерахованого податку – за графою 4, сума нарахованого військового збору – за графою 5а, сума перерахованого військового збору – за графою 5 згідно з п.п. 2 п. 4 розд. IV Порядку.

Враховуючи викладене, у разі подання додатка 4ДФ до Розрахунку з типом форми «Звітний новий» або «Уточнюючий» та заповнення рядків на вилучення одного помилкового рядка з попередньо внесеною інформацією і введення нового або пропущеного рядка, підсумковий рядок «Всього» по графам 3а, 3, 4а, 4, 5а та 5 розд. I не заповнюється.

Розділ II

  • рядок«Оподаткування процентів»: для виключення помилкового рядка з попередньо введеної інформації у рядку «Оподаткування процентів – виключення» потрібно повторити всі графи помилкового рядка, а в рядку «Оподаткування процентів» відобразити правильну інформацію;
  • рядок «Оподаткування виграшів (призів) у лотерею»: для виключення помилкового рядка з попередньо введеної інформації у рядку «Оподаткування виграшів (призів) у лотерею – виключення» потрібно повторити всі графи помилкового рядка, а в рядку «Оподаткування виграшів (призів) у лотерею» відобразити правильну інформацію;
  • рядок «Військовий збір»: під час проведення коригування показників додатка 4ДФ до Розрахунку за минулі періоди зазначається період, відповідно за який була подана звітність, що коригується.
Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті