І знову про Уточнюючий розрахунок до Об’єднаного Звіту з ЄСВ. Нові нюанси

Поділитись

Чи заповнюється підсумковий рядок «Всього» по графам 3а, 3, 4а, 4, 5а та 5 розд. І додатка 4ДФ до Розрахунку, у разі подання його з типом форми «Звітний новий» або «Уточнюючий» та як відбувається заповнення рядків у 4ДФ на вилучення і введення — читайте тут.

Пункт 3 розділу V Порядку визначає, що у разі необхідності проведення коригувань Розрахунку з типом «Звітний» до закінчення терміну подання подається Розрахунок з типом «Звітний новий».

Розрахунок з типом «Уточнюючий» подається після закінчення строку подання розрахунку з типом «Звітний» та/або «Звітний новий». Уточнюючий Розрахунок може подаватися як за звітний період, так і за попередні періоди, що визначено пунктом 5 розділу V Порядку.

У складі Розрахунку з типом форми «Звітний новий» або «Уточнюючий» формується додаток 4ДФ до Розрахунку, в рядку 1 якого слід позначити відповідну клітинку «Звітний новий» чи «Уточнюючий».

🎯 Подача Об’єднаної звітності викликає багато питань, тож пропонуємо інструкцію щодо формування об’єднанки у Fredo Звіт.

Заповнення Розрахунків з типом Звітний новий та Уточнюючий

Порядок заповнення «Звітного нового» та «Уточнюючого» Розрахунків при коригуванні сум податку на доходи фізичних осіб, військового збору є однаковим.

Згідно пункту 6 розділу V Порядку, розрахунки з типом «Звітний новий» та «Уточнюючий» подаються на підставі інформації з раніше поданих Розрахунків і містять інформацію лише за рядками з реквізитами або сумами нарахованого податку на доходи фізичних осіб, військового збору, які уточнюються, за використання даних з повідомлень про виявлені помилки від контролюючих органів.

🎯   ВАЖЛИВО! Як вивантажити дані Об’єднаного звіту ЄСВ з вашої облікової програми у Медок дивіться ТУТ

Заповнення Розділів Додатку 4ДФ

Розділ I

  • для виключення одного помилкового рядка з попередньо поданої (прийнятої) інформації — повторити всі графи такого рядка і у графі 10 для виключення рядку проставити «1»;
  • щоби ввести новий чи пропущений раніше рядок, слід заповнити всі його графи та для введення рядка у графі 10 поставити «0»;
  • щоби замінити помилковий рядок, треба виключити помилкову інформацію та ввести правильну: повністю заповнити два рядки, в першому з яких проставляється «1» для виключення попередніх помилкових даних, а у другому вноситься правильну інформацію та зазначається «0» для введення рядка

Разом з тим, Порядком передбачено, що в останньому рядку розд. I вказуються загальні суми нарахованого доходу за графою 3а, виплаченого доходу – за графою 3, нарахованого податку – за графою 4а, перерахованого податку – за графою 4, сума нарахованого військового збору – за графою 5а, сума перерахованого військового збору – за графою 5 згідно з п.п. 2 п. 4 розд. IV Порядку.

Враховуючи викладене, у разі подання додатка 4ДФ до Розрахунку з типом форми «Звітний новий» або «Уточнюючий» та заповнення рядків на вилучення одного помилкового рядка з попередньо внесеною інформацією і введення нового або пропущеного рядка, підсумковий рядок «Всього» по графам 3а, 3, 4а, 4, 5а та 5 розд. I не заповнюється.

Розділ II

  • рядок«Оподаткування процентів»: для виключення помилкового рядка з попередньо введеної інформації у рядку «Оподаткування процентів – виключення» потрібно повторити всі графи помилкового рядка, а в рядку «Оподаткування процентів» відобразити правильну інформацію;
  • рядок «Оподаткування виграшів (призів) у лотерею»: для виключення помилкового рядка з попередньо введеної інформації у рядку «Оподаткування виграшів (призів) у лотерею – виключення» потрібно повторити всі графи помилкового рядка, а в рядку «Оподаткування виграшів (призів) у лотерею» відобразити правильну інформацію;
  • рядок «Військовий збір»: під час проведення коригування показників додатка 4ДФ до Розрахунку за минулі періоди зазначається період, відповідно за який була подана звітність, що коригується.

🔻 Добірка матеріалів про нюанси подання об’єднаної звітності, щоби допомогти вам у заповненні об’єднаного звіту.

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті