Оновлений план перевірок ДПС юросіб на 2021 рік

Поділитись

Державна податкова служба України оновила розділи плану-графіка перевірок, що стосуються проведення перевірок юридичних осіб та фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів. Інші розділи станом на 27.04 не оновлені.

ДПС України опублікувала на офіційному сайті оновлений План-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2021 рік.

Станом на 23.04.2021 р. зміни внесено до І та ІІ розділів: 

  • розділ І плану-графіка “Документальні планові перевірки платників податків – юридичних осіб”
  • розділ ІІ плану-графіка “Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів”.

Щоби завантажити план-графік зі змінами, клацніть тут

Розділ  ІІІ плану-графіка “Документальні планові перевірки фізичних осіб” востаннє було оновлено 24.12.2021. 

Розділ IV плану-графіка “Документальні планові перевірки платників податків – юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” з урахуванням коригування востаннє оновлювався 29.03.2021.

Радимо використовувати клавішну команду Ctrl+F для швидкої навігації та пошуку у файлі.

Раніше заступниця голови відомства Наталія Рубан повідомляла, що цьогоріч ДПС не буде проводити планові перевірки ФОП, а також малого та середнього бізнесу.

ВАЖЛИВО! Як вивантажити дані Об’єднаного звіту ЄСВ з вашої облікової програми у Медок дивіться ТУТ

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті