Пам’ятка користувача сертифікатів КЕП

Поділитись

Зберігання секретних ключів кваліфікованого електронного підпису і паролів до них.

При оформленні КЕП генеруються секретні ключі (файли з розширенням .zs2). Файли формуються на носії Підписувача. Всю відповідальність за їх використання і зберігання несе тільки Підписувач. В Адміністратора реєстрації, згідно з Регламентом роботи кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг «Україна», копії секретних ключів не зберігаються. Рекомендуємо зробити копію папки з секретними ключами.

При втраті файлів секретних ключів їх відновлення неможливе!

При генерації секретних ключів Підписувач вводить пароль, який далі буде використовуватися кожен раз під час накладання КЕП. Згідно Регламенту роботи кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг «Україна», Адміністратор реєстрації, що працює з заявками на КЕП, не знає пароль до секретних ключів. Пароль знає тільки Підписувач.

При втраті пароля відновити його неможливо!

У разі, якщо секретні ключі або пароль до них загублені, вихід тільки один — отримання нових сертифікатів ключів КЕП.

Термін закінчення дії сертифікатів ключів КЕП:

  • Дата закінчення КЕП вказана тут 

— меню «Пошук сертифікатів» — Пошук;

— в пошуковому рядку введіть код ЄДРПОУ організації, натисніть лівою кнопкою миші на назву організації; відкриється список сертифікатів з датою початку та закінчення терміну дії.

  • Також дату закінчення КЕП можна подивитися в програмі «М.Е.Doc»:

— розділ «Адміністрування» — «Сертифікати»;

— інформація в колонці «Закінчення дії».

Важливо: кваліфікований надавач електронних довірчих послуг і сервісний центр з оформлення КЕП не несе відповідальності за контроль терміну закінчення сертифікатів кваліфікованого електронного підпису передплатників.

Здійснення електронного документообігу з закінченим терміном дії КЕП неможливе.

У разі зміни реквізитів підприємства або даних про передплатників, необхідно оформляти нові сертифікати. В КЕП містяться дані про підприємство і передплатників, при їх зміні електронний цифровий підпис стає недійсним. Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг та сервісний центр з оформлення КЕП не несе відповідальності за контроль актуальності даних в КЕП передплатника протягом терміну дії сертифікатів.

Передплатник несе відповідальність за збереження КЕП і нерозголошення паролів.

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...