Зарплата і Управління Персоналом

Поділитись

Існує думка, що ведення кадрів та нарахування заробітної плати — найбільш просте завдання бухгалтерського обліку. Практикуючі бухгалтери навряд чи з цим погодяться, особливо після зміни у 2011 році податкового законодавства щодо найманих працівників. Тому важливо подбати про програму, в якій прийняті до уваги нюанси роботи з кадрами та тонкощі розрахунку заробітної плати.

Конфігурація «Зарплата і управління персоналом для України» автоматизує ведення кадрового обліку і заробітної плати, а також дозволяє формувати регламентовані і управлінські звіти.

Переваги «Зарплата і управління персоналом для України» для користувачів:

 • для бухгалтера – автоматизація розрахунку і виплати зарплати, податків і зборів відповідно до чинного законодавства; формування звітності для контролюючих органів;
 • для кадровика – автоматизація ведення кадрового обліку;
 • для менеджера по набору персоналу – рішення допоможе планувати потребу в кадрах, шукати і вибирати претендентів, розміщувати актуальні вакансії в мережі інтернет, завантажувати відповідно вимогам резюме, а також проводити атестації, враховувати навчальні заходи для персоналу, планувати використання ресурсів (трудових і територіальних), перевіряти наявність вакансій і відповідність зарплати умовам;
 • для керівництва і власників – ведення управлінського обліку для прийняття оперативних рішень.

Якщо для вашого підприємства недостатньо функціоналу для ведення зарплати, наші програмісти завжди готові написати доопрацювання до базової програми. Також у вас є можливість отримати безкоштовну демонстрацію можливостей програми.

«Зарплата і управління персоналом для України» – рішення для автоматизації регламентованого та управлінського обліку підприємства, розрахунку зарплати і зручного адміністрування персоналу.
Ведення регламентованого обліку в програмі «Зарплата і управління персоналом» здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Передбачена можливість вести зарплату і кадри по декількох підприємствах в одній інформаційній базі.

«Зарплата і управління персоналом для України» автоматизує:

Кадровий облік.
Програмне рішення дозволяє зберігати дані працівників і робочу інформацію про них: місце роботи, підрозділ, посада, робочий телефон. На основі цієї інформації формуються звіти і форми: трудові договори, накази про прийом на роботу персоналу, накази про кадрове переміщення, звільнення співробітників. Також за цими даними заповнюється Особова картка працівника.
Використання відпусток за періодами і видами.
Надання відпусток в програмному продукті здійснюється на основі відпусток за періодами, тобто розрахунок кількості днів поточної відпустки проводиться в залежності від історії попередніх відпусток. Сформувати документ після відпустки можливо на підставі графіка відпусток, який створюється в одному з видів обліку: регламентованому або управлінському. На підставі створених документів друкуються відповідні форми.
Ведення штатного розкладу.
Передбачено ведення штатного розкладу, а також підключення або скасування контролю дотримання штатного розкладу. Програмний продукт автоматично проводить перевірку наявності вільних посад і відповідність заробітної плати умовам при проведенні кадрових документів.
Використання робочого часу персоналу.

Передбачено вибір методу обліку робочого часу персоналу:

 • Метод відхилення, при якому документально реєструються періоди відсутності співробітників, а розрахунок фактично відпрацьованого часу визначається шляхом обчислення різниці між передбаченою нормою робочого часу і зафіксованими за допомогою документів відхиленнями.
 • Метод ручного табелювання – ведення документа «Табель обліку робочого часу».
Проведення нарахувань або утримань із зарплати при погодинній або відрядній оплаті праці, а також розрахунок податків і зборів.
У програмі передбачені різні види нарахувань і утримань зарплати, що використовуються на підприємствах. Якщо їх недостатньо, можливо створити свої і прописати умови нарахування зарплати. Проведення разових виплат, таких як відрядний наряд, премія, нарахування понаднормових та інших здійснюється за допомогою необхідної документації. Реалізовано нарахування аліментів та утримань відповідно до виконавчих листів.Розрахунок податків здійснюється автоматично відповідно до законодавства.
Розрахунок сум зарплати за першу половину місяця.
Виплата зарплати за першу половину місяця проводиться на вибір фіксованими сумами або сумами зарплати, обчисленими відповідно до фактично відпрацьованого часу і розмірами встановлених нарахувань зарплати.
Взаєморозрахунки з персоналом і державою.
Розроблено різні види виплат, кожному з яких відповідає окремий алгоритм заповнення платіжної відомості. Крім стандартних виплат, передбачені окремі режими для виплати авансу, лікарняних, відпускних, дивідендів, депонентів, для перерахування податків і зборів без виплати зарплати. Користувач може доповнити список видів самостійно.
Відображення розрахунків зарплати, податків і внесків.
Основним принципом роботи механізму щодо відображення результатів розрахунків зарплати є аналіз результатів, формування проводок та інформації про витрати згідно з правилами, встановленими користувачем. Правила відображення нарахувань та утримань зарплати задаються користувачем самостійно за допомогою «Способу відображення заробітної плати», який може бути призначений організації, підрозділу, співробітнику, виду розрахунку зарплати, конкретному нарахуванню працівника.
Складання різноманітної звітності.
 • складання кадрової звітності і списків співробітників;
 • розгорнутої звітності за результатами проведених нарахувань або утримань зарплати;
 • регламентованої звітності: ЄСВ, 1-ДФ, звіти до Фонду соціального страхування;
 • статистичної звітності з праці.

Регламентована звітність може експортуватися в формат, встановлений ДПС (у файли з розширенням XML).
Для перенесення розрахунків зарплати в конфігурацію «Бухгалтерія для України» передбачений сервіс обміну даними.

Для управлінського обліку в програмі «Зарплата і управління персоналом для України» розглядається сукупність підприємств, тобто компанія або організація в цілому. У подібному випадку організації, як правило, мають одного власника або групу власників. Під управлінським обліком розуміється сукупний облік по підприємству без поділу на юридичні особи. Автоматизовані наступні процеси:

 • Облік руху персоналу підприємства;
 • Перенесення розрахунків зарплати;
 • Проведення розрахунків нарахувань або утримань зарплати;
 • Взаєморозрахунки з персоналом в готівковій формі;
 • Складання кадрової звітності і списків, розгорнутої звітності по заробітній платі в розрізі сукупних витрат на оплату праці.

Підсистема адміністрування персоналу в програмі допомагає ефективно управляти персоналом, забезпечувати бізнес кадрами, підвищувати конкурентоспроможність компанії. Підтримуються наступні можливості:

 • ведення планування забезпеченості підприємства персоналом;
 • робота з претендентами по вакансіях – розміщення вакансій на відповідних сайтах, відбір резюме, що відповідають вимогам;
 • атестація та підвищення кваліфікації працівників, ведення заходів для підвищення компетенції кадрів.

Вартість програми

Ціна програмного рішення залежить від багатьох факторів. Наші співробітники готові продемонструвати програму і зорієнтувати за ціною, виходячи з особливостей вашої компанії.

Купуючи програми в компанії ТОВ «Системи для бізнесу», ви отримаєте:

 • Абсолютно безкоштовну доставку і установку програми за допомогою віддаленого підключення;
 • Якісні консультації сертифікованих спеціалістів з практичним досвідом роботи;
 • Первинні налаштування програми в найкоротші терміни;
 • Знижку в розмірі 4 місяців безкоштовного обслуговування в рамках дії договору ІТС 8 + 4.

Детальна інформація про умови інформаційно-технічного супроводу (ІТС) читайте тут.

ТОВ «Системи для бізнесу» – нам довіряють автоматизацію обліку!

 

Слідкуй за нами
Поділитись

Корисні статті