ДПС перевіряє, з яких ІР-адрес відправлено звітність, виявляючи сірі схеми з ФОПами

Поділитись

Податківці повідомили про випадок ухилення від оподаткування, де звітність підприємства та його підконтрольних ФОП було подано з однієї ІР-адреси.

ДПС інформує про виявлення нової схеми ухилення від оподаткування, при якому підприємство реалізувало продукти харчування, вироблені закордоном, без проведення розрахункових операцій у бухгалтерському обліку. Зазначається, що таке підприємство використовувало працівників, оформлених як ФОП на спрощеній системі оподаткування, та не застосовувало реєстратори розрахункових операцій.

Під час здійснення перевірки було виявлено:

  • перевірене підприємство надавало деякі зі своїх орендованих  приміщень в під-оренду за зменшеною ціною;
  • продавало закордонні продукти невстановленого походження;
  • підприємство інкасувало власну  виручку та таких фізосіб-підприємців;
  • подання податкової звітності підприємства та ФОПів відбувалося з однакової IP адреси.
  • також такими ФОПами були переважно самі працівники підприємства.

Перевіряльники зазначають, що фіктивність операцій продажу через підконтрольних ФОП в ході перевірки доведена і підтвержена відповідними документами. Штраф, застосований до вказаного підприємства, становив понад 4.3 мільйони гривень.

Читайте також:

Ми нещодавно інформували, на що звертають увагу перевіряльники при відбору підприємств досписку перевірок. Стаття стосується перевірок від Держпраці, та деякі критерії, що визначають необхідність перевірки, можуть бути актуальними для багатьох.

Також нагадаємо про матеріал, де розповідаємо, що впливає на проведення перевірки податковою при закритті ФОП, та наводимо випадки, у яких така перевірка не буде проводитись.

Які документи можуть вимагати перевіряльники при проведенні трудових перевірок?

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті