Працівник відмовляється від вакцинації – чи може роботодавець впливати на нього?

Поділитись

Експерти з трудового права вказують, що відмова працівника вакцинуватися від  COVID-19 не є підставою для будь-якого впливу роботодавця.

Як захистити свої права в умовах карантину?

Комітет з трудового права та Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики провели відкрите обговорення нюансів захисту прав громадян за умов карантину і кампанії вакцинації. 

Під час проведення круглого столу «Трудові права в умовах карантину» очільниця Комітету з питань трудового права НААУ  Вікторія Поліщук наголосила, що роботодавець не має права застосовувати заходів до працівника, який не має бажання вакцинуватися від COVID-19. Окрім того, у випадку відсторонення невакцинованого співробітника від виконання його діяльності через його відмову вакцинуватися, такий співробітник може оскаржити рішення роботодавця у судовому порядку. 

Еспертка зауважила, що відмова співробітника від проведення вакцинування не є порушенням трудової дисципліни, отже, немає підстав для звільнення такого співробітника. Підстави для звільнення чи відсторонення працівника від виконання його обов’язків встановлені у статті 46 Кодексу законів про працю України. 

Нагадаємо, раніше МОЗ анонсувало запровадження обов’язкової вакцинації для визначеного переліку професій, зокрема для освітян усіх закладів освіти, незалежно від форми власності, та співробітників державних установ. Про це ми повідомляли у матеріалі:

У своєму рішенні МОЗ апелювало до статті 12 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та наголошувало, що Європейський суд з прав людини підтримав запровадження обов’язкової вакцинації, визнаючи її такою, що не порушує прав громадян. 

Пізніше МОЗ оприлюднило на сайті Профспілок допрацьований проєкт наказу про затвердження списку професій, що підпадають під необхідну вакцинацію. Переглянути списки можна у нашій статті:

Проєкт передбачає відсторонення невакцинованих працівників від роботи на час карантину на неоплачуваній основі.

Раніше ми вже розбирали, які правові наслідки для працівника за відмову вакцинуватися від COVID-19. Читайте про це у нашому матеріалі:

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті