Знову про середню зарплату — лист Мінекономіки

Поділитись

Маємо нове роз’яснення від Міністерства економіки стосовно особливостей нового розрахунку заробітної плати відповідно до оновленого Порядку №100, що діє з 04.09.2021.

Новий лист Мінекономіки від 21.09.2021 р. № 4711-06/46416-07 стосується врахування до середньої зарплати винагород, що виплачені працівникам за два і більше місяців. Отже, розглянемо наведений у листі Мінекономіки приклад.

Зміни до порядку розрахунку середньої зарплати діють з 04 вересня. Щодо нових вимог виникали розбіжності у трактуванні, тож Мінекономіки продовжує надати роз’яснення з приводу змін, внесених до Порядку №100. Попередній інформаційний лист від міністерства щодо розрахунку седеньої зарплати з урахуванням премій ви можете прочитати у нашому минулому матеріалі:

Отже, розглянемо, що каже Мінекономіки у новому роз’ясненні про включення до середньої зарплати винагороди за рік.

Річна винагорода при розрахунку відпускних

Отже, нагадаємо, що частина перша абзацу третього пункту 3 Порядку №100 визначає наступне: премії та заохочувальні виплати за підсумками роботи за періоди при обрахунку середньої зарплати слід включати до заробітку періоду, що відповідає кількості місяців, за які вони нараховані, починаючи з місяця, в якому вони нараховані.

Відповідно, винагороду за підсумками роботи за 2020, що була нарахована в січні 2021 року, при розрахунку середньої ЗП слід включати, додаючи до заробітку працівника частину винагороди протягом січня — грудня 2021 року.

Для врахування премії або іншої заохочувальної виплати за підсумками роботи за певний період потрібно до заробітку за розрахунковий період додати частину, що обчислюється через ділення суми виплати на кількість відпрацьованих робочих днів періоду, за який вони нараховані, та множенням на кількість відпрацьованих робочих днів відповідного місяця, що припадає на розрахунковий період.

Наприклад, для обрахунку частини винагороди за підсумками роботи за рік, яку слід включати при проведенні розрахунку середньої зарплати для  нарахування відпускних  у вересні 2021 року, слід суму винагороди за 2020 рік розділити на кількість відпрацьованих робочих днів у 2020 і помножити на кількість відпрацьованих робочих днів за місяці розрахункового періоду, до якого належить така премія.

Варто зауважити, що кількість місяців, до яких потрібно додавати таку виплату при обрахунку середньої ЗП для відпускних, не буде більшою від кількості місяців, за які вона нарахована.
При проведенні розрахунку середньої ЗП до розрахунку буде включена не вся сума річнорї винагороди, а лише її частина за розрахунковий період.

Нагадаємо, що до вступу змін до Порядку №100 в дію премії враховувались до середньої зарплати за ті місяці, за які вони нараховані. Після 4 вересня премії та заохочувальні виплати слід включати до середньої зарплати наперед за таку кількість місяців, за яку вона нарахована.
Нові вимоги Порядку, що діють з 04 вересня, потрібно використовувати, коли подія, з якою пов’язаний розрахунок середньої ЗП, почалася після 04.09.2021.

Завантажити Лист Мінекономіки від 21.09.2021 р. № 4711-06/46416-07

Для завантаження інформаційного листа натисніть на посилання

Актуальні новини для вас

Вас може зацікавити:

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті