МОЗ продовжить адаптивний карантин до 31 жовтня

Поділитись

Прийнято рішення щодо продовження карантинних заходів в Україні ще щонайменше на два місяці. Передбачається, що карантин продовжиться в адаптивній формі.

Онова: 11 серпня Уряд продовжив адаптивний карантин та режим надзвичайної ситуації до 1 жовтня 2021 року.


Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, що планується продовження адаптивного карантину для запобігання поширення COVID-19.

У МОЗ раніше вже зазначали, що з урахуванням поширення нового штаму та недостатнього відсотка вакцинованих громадян, обмежувальні заходи у вигляді адаптивного карантину з чотирма рівнями небезпеки  варто продовжити принаймні на два місяці.

Нагадаємо, востаннє спалах захворюваності та пов’язані з ним серйозні карантинні заходи діяли у період 8-24 січня. Від 24.02 у країні повернуто адаптивний карантин. З 16 червня, за повідомленням МОЗ, усі регіони України перебувають у зеленій зоні за рівнями небезпеки.

Крім того, раніше ми писали, що МОЗ планує запровадити деякі додаткові можливості для тих громадян, які пройшли курс вакцинації. Від 22 липня запис на вакцинацію через додаток Дія скасовано, й усі громадяни віком від 18 років можуть отримати вакцину від COVID-19.

Зверніть увагу! Раніше у Мінохорони здоров’я повідомляли, що:

  • робота шкіл, де вакциновано менше 80% вчительського складу, може бути зупинена;
  • в умовах локдауну роботу, що передбачає контакт зі значною кількістю людей, повинні виконувати вакциновані співробітники;
  • з 5 серпня діє новий порядок перетину кордону України для українців та іноземців;
  • розглядається можливість дозволу для підприємств з вакцинованими співробітниками працювати у період локдауну, а також запровадження внутрішніх сертифікатів вакцинації, що дозволять власникам відвідувати громадські заходи та публічні місця при запровадженні суворішого рівня обмежень.

Це пов’язано зі спробами МОЗ дотримати необхідні у даній ситуації обмеження для недопущення поширення коронавірусу та потребою зменшення негативного впливу від обмежувальних заходів на економіку країни.

Більше новин щодо карантину і роботи під час нього

Читайте також:

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті