Порядок підтвердження трудового стажу буде змінено

Поділитись

Після переходу на електронні трудові книги Порядок підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій у разі відсутності трудової книжки чи належних записів буде приведено у відповідність до вимог, встановлених Законом №1217-IX

Раніше ми писали про вступ у дію Закону № 1217, що вносить зміни до трудового законодавства, зокрема, запроваджує перехід на електронні трудові книжки та нові зміни до ведення паперових трудових.

Про встановлені терміни перехідного періоду, передбаченого для оцифрування паперових трудових, а також про порядок подання відомостей щодо трудової діяльності особи і необхідні документи для подання таких відомостей, читайте у наших попередніх матеріалах за темою електронних трудових:

Передумови внесення змін до порядку підтвердження стажу

Відповідно до ч. 4 ст. 20 Закону про ЄСВ, кожна застрахована особа повинна мати персональну електронну облікову картку, до якої серед іншого вноситься частина картки, що відображає трудову діяльність особи, також і за період до 1.01.2004. 

Дані стосовно періодів роботи та інших періодів, що згідно з чинним раніше законодавством, включалися до стажу роботи та посад, які посідала особа за період до набрання чинності Законом №1217, повинні бути внесені у реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування:

  • на підставі трудової книжки особи;
  • або в разі відсутності трудової чи належних записів – на підставі документів, що встановлені порядком підтвердження наявного стажу роботи за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній.

Які зміни внесено до порядку підтвердження страхового стажу?

Міністерство соціальної політики опублікувало проєкт постанови КМУ, що покликаний внести зміни до Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній.

Змінами визначено, що основний документ для підтвердження стажу роботи за період до впровадження системи персоніфікованого обліку це трудова книжка.

Документи, що встановлені зазначеним Порядком, вважаються підставою для включення даних до електронної трудової книги, що є частиною її персональної електронної облікової картки в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру та підтверджують трудову діяльність застрахованої особи також і за період до 1 січня 2004 року.

Також змінами уточнено, що документами для підтвердження віку особи є:

  • свідоцтво про народження;
  • або паспорт.

Нагадаємо, що у попередній редакції Порядку такими документами вважалася також довідка житлово-експлуатаційних або інших організацій за місцем проживання (реєстрації)).

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті