9 серпня — останній день для подання об’єднаної звітності!

Поділитись

Не пропустіть граничний термін для подачі єдиної звітності з ЄСВ, ПДФО та ВЗ. Об’єднанку за 2 квартал слід подати до 9 серпня.

Щоби допомогти у поданні об’єднаної звітності, ми зібрали наші матеріали у зручному форматі.

Заповнення об’єднаної звітності

Про те, як формувати податковий розрахунок та заповнювати додатки до нього, читайте у таких матеріалах:

Нагадаємо, що з ІІІ кварталу потрібно буде звітувати за новою формою (додано розділ щодо бюджетних грантів).

Податківці про єдину звітність

Пояснення та загальні інформаційні матеріали від фахівців ДПС України:

У випадку невчасного подання  об’єднаної звітності внаслідок перебоїв у роботі програмного забезпечення серверів податкової, Державна податкова служба не має права притягувати до відповідальності та застосовувати штраф до платників. Докладно про це тут.

Подання Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску за II квартал 2021 слід здійснювати за старою формою.

Виправлення помилок: уточнюючий розрахунок та проведення коригування

У разі виникнення необхідності виправлення помилок після закінчення терміну подання Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску потрібно подати Розрахунок з типом «Уточнюючий».

Розрахунок з типом «Уточнюючий» подається після закінчення строку подання розрахунку з типом «Звітний» та/або «Звітний новий». Уточнюючий Розрахунок може подаватися як за звітний період, так і за попередні періоди, що визначено пунктом 5 розділу V Порядку.

У складі Розрахунку з типом форми «Звітний новий» або «Уточнюючий» формується додаток 4ДФ до Розрахунку, в рядку 1 якого слід позначити відповідну клітинку «Звітний новий» чи «Уточнюючий».

Об’єднана звітність у програмних рішеннях

Інструкції по формуванню єдиної звітності від наших фахівців:

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті